Misschien ben ik spuit elf, maar ik las vandaag op teletekst dat Adje van de show van Paul de Leeuw een acteur is... Ik wist dat niet Gelukkig maar want als ik ooit zie hoe dat er met hem wordt om gegaan, vind ik het toch wel grof.. Wie laat er zich nu betalen om zich zo te laten behandelen Wisten jullie dat? @ Mods ik weet dat er al een topic is over Paul de leeuw maar dit gaat niet over hem of direct over zijn show de dus vandaar een ander topic.
hahaha, ja spuit 11 hihi. Hij is idd acteur en speelt ook in theatershows oa de zingende decoupeerzaag! Hij is echt leuk! in het echt! Tis idd geen hunk, maar ja, je kunt niet alles hebben he?
Ja, ik kende hem al uit de Efteling. Daar speelde hij Appie Jansen in D.E.E.E.F (De Enige Echte Efteling Fanfare) . Ik vond hem daar echt veel leuker, ook in combinatie met de andere fanfare leden . Was dan ook best vreemd om hem bij paul te leeuw de zien als 'Adje' . Voor mij blijft-ie Appie Jansen Maar we hebben heel wat tijd doorgebracht met het kijken naar de showtjes van hen telkens in de Efteling . En als ze er niet waren, keken we altijd naar ze uit
heb hem een keer in het echt gezien op straat niet gesproken ofzo maar klopt ja dat hij acteur is zag ik al een jaar geleden op tv bij shownieuws
moet altijd erg lachen om Annabella maar toen ik erachter kwam dat Adje niet echt was vond ik het een stuk minder leuk (hou wel van de 'gemene' grappen)
arijan van bavel heet hij in t echt. Als je op Google bij afbeeldingen zijn naam invoert zie je ook hoe hij er in t echie uit ziet. En oftie daar nou blij mee moet zijn....:-D