hoi allemaal dylan wil de laatste 2 dagen niet in zijn eigen bedje slapen hij wil bij ons liggen.en als ik dan denk dat hij in een diepe slaap is en wil hem dan verhuizen naar zijn eigen bed gaan de ogen open en gaat hij huilen.ik vindt het heel erg lastig omdat ik zelf niet goed kan slapen als hij bij mij ligt. nu ligt hij ook weer in het grote bed te slapen. als ik opsta en hem laat liggen is het goed. ik hoop dat hij zo snel mogelijk in zijn eigen bedje wil slapen. groetjes
Nou meid, ik weet precies waar je doorheen gaat... Iman wilde in het begin ook alleen maar bij mij slapen... En idd zogauw als ik haar in haar eigen bedje legde ging ze huilen, ook al was ze diep in slaap... Ik heb het een week of 3 zo gedaan en toen ben ik haar echt gaan dwingen om in haar bed te slapen. Ik heb de 10 minuten regel toegepast en haar maar even laten krijsen... Als ik dat niet gedaan had sliep ze nu nog alleen maar bij mij denk ik.
hoi ik heb hem ook door laten huilen,maar hij stopt niet. ik ga het dalijk weer proberen na zijn voeding.dan let ik op de klok 10 minuten. groetjes
Dylan is nu ook nog erg jong. Ik weet dat het vermoeiend is, maar ik denk dat hij nog te jong is om die 10 minuten regel nu te kunnen 'begrijpen' .... Je kan het natuurlijk wel proberen. Als Iman na 10 minuten nog huilde, ging ik naar haar toe, speentje, aaitje, muziekje aan, en weer weg. Was ze in die 10 minuten 1 keer heel even gestopt met huilen, dan gingen de 10 minuten opnieuw in.
ik weet niet waar je zijn bedje hebt staan maar wat bij ons heeft geholpen is om zijn bedje bij ons op de kamer tezetten want hij wou niet op zijn kamertje slapen , misschien kun je proberen om zijn bedje ff te verzetten gewoon beetje draaien kan ook helpen... maar hij is ook nog maar een week ......dus heel erg logisch dat ie gewoon lekker bij je wil zijn.... groetjes lena
Sam is er ook zo een. Ik ga dan ook weer een lange nacht in (met weinig slaap). Gisteren heb ik haar in d'r bed gelegd en ben ik er met een boek naast gaan zitten. Ga ik dalijk weer doen. Als ze daar alleen ligt huilt ze alleen maar, dan zit ik er liever naast, slapen doe ik toch niet.
keira sliep goed in haar eigen bedje, maar sinds verhuizing, veel reizen ging het de mist in. ben blij als we volgende maand eindelijk vaste plek hebben, dan kan ik haar weer leren in eigen bedje te slapen. alhoewel ik juist beter slaap met haar naast me
Igor heeft de 1e 2 weken naast mij geslapen, wilde niet in z'n wiegje naast ons bed. Na 2 weken lukte dat gelukkig wel. Nu is z'n wiegje te klein geworden (ja ja flinke jongen, hij is al ruim 6 kilo!) en wil ik hem in z'n bedje op z'n eigen kamer leggen, maar dat lukt nog niet echt! Vraagje aan SweetAngel: Hoe lang ga je daar mee door met die 10 min. regel? Ik geloof dat ik na een uurtje wel gek zou worden van het gehuil... En doe je dat nog steeds of gaat het nou meteen goed?
Polleke: ik ging daar mee door en door en door en door... Gewoon verstand op 0 en doen... Nee hoor na een paar dagen gaf Iman het op, en vanaf toen was dat niet meer nodig. Als Iman nu huilt in bed is er echt iets.
je kindje is echt nog te jong om te laten huilen hoor! hij wilt gewoon bij zijn mama zijn..hij is nog zo klein en pas net op deze wereld.. Ik heb mijn dochtertje vanaf dat ze iets ouder dan een maand was laten huilen maar ik raad het niet aan! Het heeft haar alleen maar slecht gedaan.. Kun je niet proberen om naast zijn bedje te blijven..gewoon er bij blijven en steeds bij je nemen als hij begint te huilen, troosten en weer terug leggen? Of anders gewoon nog even geduld hebben joh..
hoi allemaal bedankt voor de tips. vannacht heeft hij in zijn eigen bedje geslapen. heb goed kunnen slapen vannacht. heb hem wel vanmorgen bij mij gepakt na de voeding omdat hij klaar wakker was. groetjes
Ja dat mag ook best. Ik heb in het begin erg de fout gemaakt om Esmee meteen na de voeding in bed te leggen, dan ging ze dus niet slapen. Als ze nu de fles leeg heeft gaan we even knuffelen en babbelen. Dan gaat ze even in de box spelen en als ze dan op haar handje gaat sabbelen en haar hoofdje opzij legt gaat ze naar bed en dan slaapt ze zo. Je moet alleen even goed bekijken wanneer je kindje moe wordt, maar dat heb je snel genoeg door...
Ik ben een nieuwbakken mama en dus nog niet zo ervaren maar wil hier nog wel even op reageren. Ook pasgeboren kindjes hebben het soms gewoon even nodig om te huilen. Ze moeten ook nog wennen aan alles en af en toe een uurtje huilen is helemaal niet erg, en zijn ze naar mijn mening niet te jong voor Maar hoe dan ook moet je doen waarbij je je zelf het prettigst voelt Sharon!
sorry hoor maar een uurtje? We hebben het hier over een pasgeboren babietje hoor..die net op deze wereld is.. Het is wat anders als je een huil kindje hebt die echt de hele dag huilt en als je die soms even ongetroost laat huilen. maar goed dat is een meningsverschil..ik zou het mijn kindje niet aan doen..
Het is idd waar wat Caithlin zegt. En niet alleen pasgeboren baby's hoor. Huilen is de enige manier waarop baby's zich kunnen uiten en nieuwe indrukken kunnen verwerken.
Ik heb met Britt de eerste 8 weken op mn arm geleefd en vanaf dat ik de 5 minuten regel toe ging passen ( ik vond 10 nl te lang) ging het goed met haar. Na 2 dagen kon ik haar wakker in haar bedje leggen en ging ze gewoon slapen. Ze mogen best even huilen vind ik ( al vond ik dat de eerste 8 wkn niet, vond ik alleen maar zielig) Ik ga het nu bij de 2e ook echt weer zo doen hoor. 5 minuutjes laten huilen en dan weer kijken.
Hier ook een mama die vindt dat ze best mogen huilen. Kijk de info in je groeiboekje er maar op na of google maar eens even. In de eerste weken huilen ze gemiddeld enkele UREN per 24 uur. Met als hoogtepunt rond de 6 weken, dan huilen ze zo'n 3 uur. Sam heeft nooit zoveel gehuild maar steevast wel iedere avond rond 6en. Dan had hij een huiluurtje. Ik ging wel afentoe heen, speentje geven, aaien enz maar en NIET UITHALEN. Dan verbreek je waar hij mee bezig is (alle spanning en indrukken van zich af huilen) en moet hij weer opnieuw beginnen.... En als je het moeilijk vindt (is het ook) kan je voor jezelf bedenken of ze honger hebben/vieze broek hebben... zo niet, dan valt het wel mee (meestal he)
Dit vind ik wel een beetje naar overkomen eerlijk gezegd... net of ik mijn kindjes iets vreselijks aandoe door ze af en toe ff te laten huilen. Moet zeggen dat ik zelf soms ook niet veel anders kan hoor. Ik heb 2 baby's in huis en soms huilen ze allebei en ik kan niet 2 tegelijk op de arm nemen en rondjes lopen. Of ik ben de een aan het voeden en de ander heeft ook honger.. tja, die moet dan helaas gewoon even wachten (vind dat wel naar hoor, maar goed, het is nu eenmaal niet anders...)
ik laat Liene ook niet huilen... maar ik vind dat dat ieder voor zich moet uitmaken. Over het niet willen slapen in eigen bedje. Liene slaapt nu 4 nachten in haar eigen bed (wel nog bij ons op de kamer). Voordien altijd bij ons. We hebben eens geprobeerd haar in haar eigen bedje te leggen toen ze ongeveer 6 weken was... gehuil en nog eens gehuil. Nu ging ze er in (de reden om haar naar daar te verhuizen was dat ze meer en meer kwam drinken 's nachts, al 6 keer op het laatst) en ze lach daar te glunderen en sliep dadelijk. Mijn mening is, geef je kindje de lichaamswarmte en nabijheid zolang ze het nodig hebben. Ze groeien echt en gaan meer en meer zelfstandig worden. Na een tijdje (bij ons dus 3 maanden en half) gaan ze zonder problemen naar hun eigen bed. Liene weet nu dat wij ze zijn als ze ons nodig heeft. Maar je moet zelf kiezen waar jij je goed bij voelt. Veel succes in ieder geval.