Hoi allemaal, Ik heb me net voorgesteld (ben helemaal nieuw op dit forum) en mag meteen al vertellen dat ik zwanger ben! Na de allereerste ronde! Ik weet het niet 100% zeker, maar volgens mij was 24 december de eerste dag van mijn laatste menstruatie. Daarvan uitgaande ben ik 30 september uitgerekend! Als alles goed blijft gaan worden wij dit jaar papa en mama! Het is nog zo onwerkelijk! P.S. Alle andere zwangeren: gefeliciteerd!
Gefeliciteerd Blonde Greet!! Ik ben ook net zwanger in de eerste ronde. Vandaag positief getest. Heerlijk he als het zo snel mag gaan en je wens al gelijk in vervulling mag gaan? Ik knijp in mijn handjes hoor! Ik ben 27-9 uitgerekend en 21-12 was mijn laatste menstruatie. Geniet ervan!
Hallo, Gefeliciteerd allemaal. Bij ons was het in de 5e ronde raak en ben ik 3 oktober uitgerekend van ons eerste kindje. HOE leuk is dit allemaal, en ook super spannend of alles goed mag blijven gaan. Een voorspoedige zwangerschap gewenst!!
gefeliciteerd! hier was 2e ronde raak en dag later,25e laatste dag van menstruatie, ook de 30e uitgerekent. fijne zwangerschap!
Hier ook vandaag positief getest . Ik ben waarschijnlijk 4 oktober uitgerekend. Heb nogal een onregelmatige cyclus maar had op dag 35 mn ei . Was de 4 ronde maar waren wel erge lange rondes hoor . Iedereen gefeliciteerd!!!
Bedankt voor alle leuke reacties! Ik besef me inderdaad heel goed dat het een wonder is dat het meteen al raak is! In onze omgeving zijn behoorlijk wat stellen lang bezig geweest en uiteindelijk via een behandeling zwanger geworden. Wij gingen er dan ook absoluut niet vanuit dat ik meteen zwanger zou zijn. Toen ik ging testen wist ik natuurlijk dat het wel zo zou kunnen zijn, maar we hadden echt zoiets van: dat kan toch niet!? Toch wel dus! Ben helemaal blij, maar kan het nog steeds niet bevatten! Heb vannacht geen oog dicht gedaan. Kan alleen maar aan dat kleine wondertje denken! Leuk dat er meer meiden eind september, begin oktober zijn uitgerekend! En fijn om te lezen dat het ook bij een aantal van jullie snel raak was! Veel geluk gewenst allemaal!
eindelijk eens koekeloeren tussen 'ik ben zwanger' forum! Vanavond getest en ben ook zwanger!!!!!!!!!!! 4 a 5 weken, zo dat moest er even uit.. na een jaar geprobeerd te hebben en tussendoor een miskraam is dit wondertje zo welkom! Nu hopen op een goede zwangerschap!