Ik hoor altijd veel verhalen over drie maten groter, super pijnlijke en gespannen borsten. Hier iemand met een kleine a die naar een kleine b is gegaan. Geen pijnlijke gespannen borsten, wel grotere donkere tepels. Zijn er meer die er maar een cupje bijgekregen hebben? En is er dan een grote kans dat ze na de bevalling nog groeien als de melk toeschiet? Gewoon nieuwschierig...
Mijn borsten groeien gelukkig ook niet tijdens mijn zwangerschappen. Vorige zwangerschap niet en nu ook niet. Ze voelen tijdens bv wel iets voller, maar daar hoefde ik geen anderen bh's voor aan te schaffen (gelukkig)
Hier ook niet ineens mega-boobs hoor. Na vorige bevalling zijn ze door BV wel wat voller geworden, maar dat was ook weer weg toen ik stopte met de BV (En daar had best iets van mogen blijven )
Pfeh, Gelukkig niet zeg! Ben 1 cupmaat gegroeid en moest wel nieuwe bh's aanschaffen, maar ze moeten echt niet nog groter worden, anders val ik om, hahaha!
Tijdens mijn zwangerschap niet (had wel gemogen hoor heb bescheiden b cupje) en vorige ook niet... Maar toen ik borstvoeding ging geven ik schrik me nog rot dat IK zulke grote boobs had als ik foto;s terug zie haha.....maar ze waren wel mooi groot mogen wel blijven hihi!
Hier iemand die zwanger werd met een bescheiden B cupje.. Inmiddels heb ik een volle B cup, oftewel de boobs zijn wat voller geworden, maar verder is er niks gebeurd. Had nog zo gehoopt op grote boobs...
Nou ik had een volle C en die neigt nu misschien nog iets meer naar D dan voorheen... maar eigenlijk scheelt het echt amper :S Mijn moeder was er zelfs van overtuigd dat ze kleiner waren geworden. Maar dat lijkt maar zo boven die enorme buik natuurlijk Maar inderdaad... het ziet er ook echt niet meer uit als een C/D. Ach ik ben tevreden en al mn oude bh's passen inderdaad nog en of ze nog gaan groeien betwijfel ik, aangezien ze nu al aardig gevuld zijn. Ik lek al behoorlijk.
Nou als dat even kan haha.. Mijn hele leven zeg ik al, wat zou ik blij zijn als ik zwanger ben, krijg ik toch nog eens grotere boobs.. En ja hoor,... bij mij natuurlijk weer niet... Hoop dat je alsnog gelijk krijgt hahaha
ik ben van een b naar een d gegaan ik wil ze graag houden.. maar t is pas de laaste weken begonnen in het begin deden ze wel pijn maar er zat echt geen beweging in
Hier bijna niks gegroeid. Had eerst 95D en nu pas ik die nogsteeds. Ze zijn hoogstends een halve cup groter ,echt meer niet.
Hier ook niet gegroeid! heb wel een borstlift gehad dus denk dat het daarmee te maken heeft, waarschijnlijk kan ik ook geen borstvoeding geven dus misschien dat ze daarom niet gegroeid zijn. Liefs Lien
Hier ook niet. Nog steeds pas ik in cup B75. Ze voelen en ogen wel wat voller, maar dat valt alleen mij en mijn partner op Ik pas mijn BH's gelukkig nog. Heb ook geen zin in al TE grote borsten. Dan kan er alleen maar meer gaan hangen na de bevalling, volgens mij. En ben hartstikke tevreden over mijn borsten zoals ze nu zijn. Zo zullen ze vast nog wat groeien op het moment dat er melk geproduceerd gaat worden, maar dat zie ik dan wel. Dat hoeft namelijk niet altijd, mijn zus had bijna geen verandering in cupmaat.
Ik had voor mijn zwangerschap 75C. Tijdens mijn zwangerschap werd dit 80D. Ik hield er veel vocht vast, vandaar die 80. Twee weken geleden ben ik bevallen. Na de stuwing ben ik naar de lingerie zaak gegaan voor nieuwe bh's. Ik heb nu maat 75E... Dus dat je borsten tijdens je zwangerschap niet veel groeien zegt niks. Overigens verdween mijn D cup in het niets bij mijn buik.
Hoi, Ik had voor het zwanger zijn een bescheiden B cup en die is nu wat voller geworden. Pas nog steeds alle Bh`s. Na mijn vorige zwschap waren ze toen de stuwing weer over is weer terug in proportie. Zijn gelukkig wel stevig gebleven en geen theezakjes geworden
de mijne zijn ook niet gigantisch gegroeid hoor.. ik ben van b naar c gegaan. moet wel andere bhs kopen want soms floept mn tepel er zomaar uit hihihih sorry maar als ik ernaar kijk mogen ze van mij ook nog wel een cupmaatje groter.
Leuk om zo te lezen hoe dat anderen vergaat met de voorgevel Ik heb wel andere bh´s moeten kopen en mijn partner zegt ook wel dat ze absolut groter en voller zijn, maar mij valt dat gewoon niet zo op. Komt misschien ook omdat je ze élke dag meemaakt. Dan merkt je niet dat ze veranderen... Ik vind het verder ook prima hoor, denk dat als ik echt drie cups zou groeien, er achteraf niet veel meer zou overblijven van mijn borsten na de bevalling. En hopelijk krijg ik zo ook geen striea, maar dat weet je maar nooit. Zat verhalen gelezen dat het in de laatste weken toch in ene kwam..