Onze zoon en dochter zijn op een hele handige tijd jarig. Nl: 3 en 6 januari. Dus niet alleen dicht op elkaar maar ook vlak na kerst en sinterklaas. Voor mijn zoontje doe ik al steeds vanaf nu ongeveer kadotjes kopen zodat niet zo'n kostenpost word in december. Maar nu komt mn dochter er ook bij. Kunnen jullie helpen met verzinnen wat ik kan geven aan ze? Mn zoontje krijgt al een fiets voor zn verjaardag dat staat vast. En ik wil voor mn dochter niet teveel boekjes knuffels en puzzels want daar hebben we bergen van. Maar ik ben zooooo inspiratieloos. Dus een frisse blik van jullie is meer dan welkom!
ik zou wat zomerspul kopen, nu in de sale. want met sinterklaas, kerst én een verjaardag in de winter pis je dus naast de pot wat zomerspul betreft verder geen inspiratie voor je, sorry.
een loopfiets een keukentje of winkeltje een grote pop zoals een baby born, met kinderwagentje little people boederij zoiets?
Ik zou ook voor zomerspul gaan. Denk eens aan zo'n aquaplay; waterbaan met bootjes enzo. Nu te koop, maar straks echt nergens. Misschien groot speelgoed voor in de tuin; glijbaantje ofzo. Hebben ze allebei wat aan. Zomerkleertjes; nu lekker in de uitverkoop (al is de maat misschien wat moeilijk in te schatten).
Duplo ( nu ook veel in de aanbieding) Kun je volgens mij bijna nooit genoeg van hebben. Voor Julian heb ik voor Sinterklaas ingeslagen met Duplo. En een grote doos voor zijn tweede verjaardag.
Mooi besteksetje (evt. met naam), kleertjes, en bijv stapelbakjes/vormenstoven is mijn dochter nu helemaal fan van.
- Duplo - ballententje (soort ballenbakje, maar dan in tent vorm, was laatst in de aanbieding bij de aldi, naar ik meen 30 euro) - step - babyborn - skippybal - kinderwagentje - barbie - keukentje - winnie the poeh boek met muziek (leuk voorleesboek met muziekjes) - iets leuks met de disneyprinsessen erop (belle,sneeuwitje,assepoester) - Mega Mindy verkleedset - dvd of spelletje voor op de computer - iets leuks om mee te nemen naar het zwembad (opblaasbaar) - minirollerskates - nijntje servies (te koop bij intertoys) - tekenset - min schoonmaakset (met stoffer en blik, dweil, stofzuigertje)
als je kindjes een beetje fantasie hebben: een bilibo! beetje moeilijk uit te leggen 'wat' het is, dat mogen ze namelijk zelf bedenken hier zitten ze erin en draaien ze rondjes (dat is het aller allerleukste) maar het is ook een poppenbedje, een treintunnel , een helm , en ga zo maar door. hier waren ze een schildpad
- houte poppenwagen voor je dochtertje, ook erg handig voor de eerste stapjes! - loopfietsje - gezamelijk kado: speelhuisje voor in de tuin? Eventueel zelf maken? Wij hebben een hout speelhuisje en die is al 3 jaar een mega suc6! - knikkerbaan voor je zoon - speeltentje voor binnen, of zo een tafeltent! (als je een beetje creatief bent kan je die ook zelf maken! - nuttige kado's zoals een stoer dekbedovertrek, badjasjes, zwembroekje.
ik had ze hier besteld Mama i - Eco voor kids / Zoekresultaten voor en had ze de volgende dag al in huis! het is echt heel leuk om te zien wat ze er allemaal mee verzinnen en ze kunnen er ook heerlijk hun energie in kwijt
Nou Isabella eerst ook niet. Maar sinds een maand ( ze is nu 4,4 jaar) vindt ze het erg leuk. Ze bouwt ook ineens hele huizen en verzint hele verhalen. Zo speelde ik zelf vroeger ook. Fabualand van mij van vroeger vindt ze ook geweldig. Ook lego. Misschien komt het dus nog