suiker stinkt....

Discussie in 'De lounge' gestart door winniethepoeh, 13 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. winniethepoeh

    winniethepoeh Niet meer actief

    bah ik maak net mijn nieuw gekochte pak suiker open.... en bah wat komt daar een vieze geur af...

    Nu vertrouw ik het niet...

    Zou ik het nog kunnen gebruiken???

    Ik heb het nodig voor rolletjes deeg, dat ik morgenavond wil gebruiken. Of zal ik toch maar een nieuw pak halen morgen?
     
  2. Ike1983

    Ike1983 Bekend lid

    21 okt 2009
    853
    32
    28
    Ik zou het niet doen. Suiker hoort niet te stinken volgens mij. Ik zou terug gaan naar de winkel met bonnetje, dan krijg je denk ik wel een nieuw pak mee.
     
  3. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    volgens mij ruikt suiker noooit zo geweldig. zal es even ruiken hier wacht.......................

    nah ik ruik er hier nu niks aan maar wet wel wat je bedoelt. ruik dat ook weleens met suiker.
     
  4. Brezjika

    Brezjika Bekend lid

    De suiker is wel goed hoor, dat bederft niet. Ik vind suiker ook stinken, zeker als je zo'n zak haalt van een kilo.
     
  5. winniethepoeh

    winniethepoeh Niet meer actief

    ja is idd een kilozak.
    Ik gebruik bijna nooit suiker, dus weet niet hoe het normaal ruikt...
    Man komt net thuis en zegt dat hij die geur wel vaker heeft geroken als hij de suikerpot opent. Hij gebruikt wel suiker in koffie.
    Ik gok het er wel op. Koop morgen voor de zekerheid nog een pak extra. Smaken de rolletjes niet, maak ik wel nieuw deeg.
     
  6. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    4.362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    zou je reuk nu niet scherper zijn omdat je zwanger bent?
     
  7. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Suiker stinkt gewoon!! Ooit eens in de stad Groningen geweest tijdens de bietencampagne? Zo erg stinkt suiker dus *blegh*
     
  8. winniethepoeh

    winniethepoeh Niet meer actief


    hehe ik heb gewerkt in groningen bij de oude gamma aan de protonstraat.... kon er soms niet wezen van de stank......

    ik schrok er gewoon van toen ik het pak openmaakte:D
     
  9. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.030
    1.852
    113
    Provincie Groningen
    haha dan stinkt echt de hele stad erna!
     
  10. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Oh idd dat hoekje (Prenatal, oude Gamma) stinkt dan ook echt erg! Stonk je pak suiker daar dan ook echt naar?

    Het is op dit moment nog campagne! Word zo misselijk van die lucht. Maar soms moet ;) ik toch echt even naar de "babyboulevard".
    Trouwens niet alleen de stad. Mijn ouders wonen zo'n 20 km van de stad en als de wind verkeerd stond meurde mijn slaapkamer zelfs naar die lucht.
    Ik woon nu, gelukkig, buiten windbereik van de suikerfabriek :D
     
  11. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Ik denk dat als het pak er gewoon goed uitziet en er geen vieze vlekken op de verpakking zitten, dat er dan niks aan de hand is. Volgens mij zit er idd een luchtje aan suiker als je het net openmaakt. Maar als er wel een vieze vlek aan de verpakking zit, dan weet je niet of dat in de suiker getrokken is... Dus dan misschien wel teruggaan.
     

Deel Deze Pagina