ben ook aan het kijken of er al nieuws is en dan ff weer naar andere berichtjes zo blijfd het wel spannend veel liefs mariska
volgens mij refreshd iedereen deze pagina regelmatig om te kijken of er al nieuws is.. hihi... Ach ja ikke ook hoor haha... Hopen dat ze snel reageerd...!
lees net het verhaal, maar ben ook zeer benieuwd! heb nog nooit gehoord van 2 baarmoeders, wat kan een lijf toch appart in elkaar zitten dan he! Als het nou wel twee baby's zijn....noem je dat dan ook een tweeling? gr. debby
hallo allemaal sorry dat het zo lang duurde maar ben vanmiddag naar het ziekenhuis geweest weer een echo gehad van de gyn en wat blijkt nu ik heb un cyste in mijn linker eierstok wat opzig geen kwaad kan kan zelfs zo zijn dat ie vanzelf weg gaat moet over 1,5 week weer terug voor een tweede echo voor te kijken of de cyste meegroeid met het kindje dus ben eens benieuwd zat echt in de zenuwen vandaag en had amper geslapen gister en ben nu zo opgelucht bedankt da jullie allemaal zo meeleven heel leuk!!! groetjes grummelke
O wat fijn dat je nu duidelijkheid hebt zeg! Je zult zeker in spanning hebben gezeten. En wat goed om te horen dat het met je beebje in je buik wel goed gaat. Nu maar hopen dat de cyste verdwijnt en je daar geen last van krijgt straks! Dus goed dat je onder controle blijft Geniet van je zwangerschap!!!
Nou dat is idd wel een opluchting voor je, fijn dat alles goed is met je beebje. Ik hoop ook dat die cyste vanzelf weer weggaat! Ik zou zeggen... geniet lekker van je zwangerschap!!!