Sinds de geboorte van mijn zoontje heb ik geen aandrang meer om te plassen, hebben meerdere vrouwen dit gehad? En hoe snel kwam het bij jullie weer terug? Vind het heel vervelend, moet er steeds op letten dat ik wel naar de wc ga
Ja hoor hier ook gehad, na een aantal weken werd t weer beter Ik ging standaard elke keer maar de wc als de kleine een flesje moest
Hier ook gehad, vond dat ook heel lastig, maar ik had geen ongelukjes; ik ging gewoon regelmatig naar de wc (nadat ik gevoed + verschoond had). Plassen voelde zelf ook anders, ik voelde het niet echt meer ofzo, heel gek. Maar na een tijdje kwam dat gevoel - en de aandrang - weer terug en nu is het al een tijdje weer helemaal normaal Bekkenbodemoefeningen kunnen hierbij helpen, maar ook niet té hard trainen, gewoon paar keer per dag die oefeningen doen.
Fijn te horen dat het bij jullie weer terug is gekomen! Andrea, plassen voelt inderdaad ook anders! Voel dat ook niet meer, en als ik klaar ben voelt het alsof het van binnen een beetje in elkaar krimpt, heel apart. Bedankt voor de tip van bekkenbodemoefeningen! Zal dat eens gaan opzoeken
ik herken het ook hoor, heb dan wel een ks gehad. Ik heb nu voor het eerst weer dat ik bij hoge nood aandrang voel. Het wordt weer beter heb ik gehoord.
herkenbaar komt na een paar weken vanzelf terug. wel je bekkenspieren alvast wat gaan trainenis nooit verkeerd.
Ik heb volgens mij gehoord dat je daar beter tot 6 weken na de bevalling mee kunt wachten. Hier hetzelfde gevoel ook gehad, ging naar de wc voordat ik Liam voedde. Was het ook een keer vergeten en toen voelde ik iets warms langs mijn benen gaan. Het liep dr zo uit, was heel erg apart.
licht aanspannen mag al vanaf dag 1. raden ze ook juist aan is ook goed voor doorbloeding, als je hechtingen hebt. zwaardere oefeningen mag inderdaad pas met 6 weken
Bedankt allemaal! Blij te horen dat het toch weer terug komt! Taliada, ik heb precies hetzelfde als ik vergeet te gaan, zo vervelend!
Hier ook last daarvan. Bedenk me dan ineens dat het al even geleden is en dan heb ik echt een volle blaas Voel wel van te voren een soort van druk op mijn clitoris?
Heel herkenbaar, heb t de eerste dagen na de bevalling ook gehad. Was een rare ervaring moet ik zeggen, moest met vaste tijden even op t toilet gaan zitten. Komt vanzelf weer terug! Idd bekkenbodemspieren trainen. Succes!
Kylie, apart van die druk op je clitoris, gelukkig voel je wel iets Ik bedenk me ook vaak dat ik al een tijdje niet ben geweest en dan als ik op de wc zit komt het er als het ware als een waterval uit haha Patty, vind het ook een hele aparte ervaring! Dat vertellen ze er nooit bij bij al die bevallingsverhalen die je hoort van iedereen
Dit heb ik inderdaad ook. Ik denk dat het ook een combinatie is van de hele bevalling en ook dat ik gewend was de hele dag aandrang te voelen en nu niet meer. Dat is ook ineens anders natuurlijk, ik plas nu niet meer om de 10 minuten