Hoi meiden, Bedankt dat jullie even de tijd nemen om mijn verhaal te lezen. Eind juli ben ik met de pil gestopt en na 26 dagen mijn eerste echte menstruatie gehad. Dit ging gepaard met heel veel ontpilverschijnselen waardoor ik echt dacht dat ik zwanger was. Lees: pijnlijke tepels, misselijk, spontaan overgeven, kramp, moe etc. Toen mijn menstruatie begon viel het dus echt tegen ondanks dat ik wel steeds tegen mezelf zei dat het bijna niet kan, de eerste ronde raak. Door naar de volgende ronde, tijdens mijn vruchtbare ronde was manlief ziek dus bijna geen sex gehad. Een dag of 10 later weer onwijs veel slijm dus misschien was mn ei toch later, toen 1x sex gehad meer met het idee van deze ronde is toch mislukt.. Vorige week cd 26,27,28 negatief getest met 2v5. Van de week op dag 32 heel klein beetje roze bij afvegen en weer zere tepels. Dacht echt nu komt de menstruatie eindelijk door, maar vanmorgen nog steeds niet dus toch stiekem vast een testje gedaan en HUH??? Zie ik opeens een streep! Ben ik dan echt zwanger? Nu al in ronde 2? Wat een mix van gevoelens komt er opeens op me af, heel blij maar ook zo onzeker! Man slaapt nog en we zouden morgen gaan testen, zal ik wachten met vertellen? Vandaag een drukke werkdag en dan eten bij familie. Of toch vast vertellen? Als het lukt om een foto te plaatsen, doe ik dat. Hoor graag van jullie dat het ook echt zo is. (Kan bijna niet anders maar pff zo onzeker!
De test zegt dat je zwanger bent Omdat je nog maar net met de pil bent gestopt kan ik maar weinig zinnigs zeggen over je cyclus. Je zou nog kunnen testen met CB met week indicator. Ik zeg voor nu, Gefeliciteerd!
Bedankt voor jullie reacties meiden! Ik ga inderdaad vandaag nog een CB test halen om morgenochtend nog een keer te testen, ook met weekindicator. Mijn eerste dag van mijn laatste menstruatie was 22 augustus, gemiddelde cyclus weet ik niet precies (ronde 1 was 26 dagen) Misschien een gemiddelde van 28 dagen aanhouden? Ben heel benieuwd hoe lang ik dan al zwanger ben.
Bedankt voor alle reacties, fijn om te lezen! Begin het al iets meer te beseffen, maar voor de zekerheid toch nog een CB test gehaald voor morgenochtend! Nu duimen dat alles goed blijft gaan. Als ik mijn eerste dag van de vorige menstruatie aanhoud, dan zou ik nu al vijf weken zwanger zijn. Ben benieuwd wat de test aangeeft.