hoi hoi omdat er een topic is bij baby en dreumes dacht ik laat ik eens hier vragen hoe jullie dat doen met de leeftijd vanaf 2 jaar maken jullie je kindjes wakker of laten jullie ze lekker slapen? ik begin nu te twijfelen ze slaapt nu best wel licht dus grote kans dat ze wakker wordt hier ik denk dat ik haar eerst laat slapen en dan wakker maak tegen haf 12 of dat ik der laat slapen en kijken of ze wakker wordt heb geen zin om steeds naar boven te lopen om te horen of ze huild namelijk want dan maakt ze der broertje wakker wat doen jullie
Met 2 jaar liet ik Milan doorslapen en dat ging prima..Nu maak ik hem denk ik wel wakker, of hij wordt dat al uit zichzelf. Misha laat ik wel liggen..
Ik ga Esmee zeker niet wakker maken. Als ze uit zichzelf wakker wordt dan hebben we pech, want ik denk dat ze dan niet makkelijk weer inslaapt. Ze kunnen het vuurwerk ook wel eng vinden he....
Vorig jaar (was mijn oudste 2) hebben we hem in campingbedje beneden laten slapen. (Was toch alleen mijn vader op bezoek, dus geen drukte). Onze jongste heb ik wel boven laten slapen. Kun je een kanon naast afschieten, die slaapt toch wel door, haha.
Vorig jaar waren we bij vrienden (bleven we ook logeren) en Kylian hebben we gewoon laten slapen. Hij heeft ook overal gewoon doorheen geslapen. Dit jaar gaan we naar mijn ouders (blijven we ook logeren) en we houden gewoon zijn ritme aan en als hij toch wakker wordt mag hij er van mij wel even uit. Groetjes anita
Weet trouwens niet hoe het bij iedereen aan toe gaat. Maar vorig jaar in Tilburg barste het echt los om 12 uur met vuurwerk. We konden niet eens met elkaar praten als we naast elkaar stonden laat staan dat we Erik zouden horen huilen. Horen jullie de kleine dan wel als ie huilt met dat vuurwerk?
nou mamzie wij zijn net verhuist en hier in de nieuwe buurt geeft iedereen bijna hun hele loon uit aan vuurwerk dus ben bang dat het hier wel hard aan toe gaat youame slaapt ook heel licht
Ik wacht (net als andere jaren) gewoon af, ik maak Steven niet wakker. Als hij wakker wordt mag hij vuurwerk kijken.
Ik wacht ook gewoon af,we gaan dit jaar naar vrienden,ze slaapt sowieso al ligt en zeker daar ik denk,als ze wakker word en gaat huilen haal ik haar gewoon lekker eruit...( ze wordt toch wel wakker als we naar huis gaan ) Het loopt toch zoals het loopt! Iedereen veel plezier!
Ik ben hier nog nooit geweest met oud en nieuw, maar denk dat ik dit jaar niet weg wil. Weet ook niet of ik 00:00 dan uberhaubt wel mee ga maken in wakkere toestand . We hebben dan of een pasgeboren baby, of ik ben aan het bevallen, of ik ben 1,5 week overtijd. We zien wel hoe het gaat met Hugo. Misschien dat ie weer bij opa en oma gaat logeren. Daar is het zo stil dat ie echt nergens last van heeft.
hihihi spannend Nala en bedoelde je dat je nog nooit in Groningen bent geweest met oud en nieuw? Ik ook niet. Kom uit Tilburg en zijn verhuisd naar provincie groningen. Ben benieuwd hoe het hier is. Mijn man zegt dat het een stuk rustiger is hier in het dorp met oud en nieuw. Ben benieuwd!
We hebben eerst in Groningen stad gewoond. Nu zijn we verhuisd naar een dorp vlakbij de stad. Dit is het 2e jaar dat we hier met oud en nieuw wonen, maar vorig jaar waren we bij vrienden. Toen we vorig jaar thuis kwamen, lag er helemaal geen vuurwerk op de grond, dus bij ons in de straat zal het wel meevallen. We zullen ongetwijfeld iets horen van het centrum, dus ik ben heel benieuwd.
Ja ik ga Kynan zeker wakker maken. Hij vind dat zeker weten geweldig! Hij hoort er gewoon helemaal bij!
Ik laat mijn zoontje doorslapen. Als hij wakker wordt mag hij er wel even uit. Vorig jaar was het echt een enorme herrie bij ons in de straat (en in huis, met 10 man op bezoek), maar hij sliep overal dwars doorheen. Normaal wordt ie al wakker als we boven de wc doortrekken 's nachts. We zien het wel. Dit jaar zijn we wel bij vrienden, dus misschien dat hij dan sowieso minder goed slaapt.
Ik laat beide kids lekker liggen. Als ze wakker worden haal ik ze er wel even uit. Ze slapen beiden aan de straatkant, dus tja zou kunnen dat ze wakker worden. Tymen heeft er de vorige twee keren wel lekker doorheen geslapen. Denk dat we wat siervuurwerk halen, en dat (illegaal ) af gaan steken rond een uurtje of 20. Heeft hij toch even vuurwerk gezien.
ik maak evy denk ik wakker ruim een half uur van te voren.. ik ben bang dat als ze wakker schrikt van de knallen dat ze helemaal in paniek raakt (evy kennende) en dan heb ik ook niet zo'n leuk oud&nieuw want dan duurd het uren voor ik haar weer in bed krijg. Ik maak haar dus gewoon wakker en leg dr vast uit wat er gaat gebeuren.
Ik moet zelf werken met oud op nieuw, maar mijn ouders gaan iman echt niet uit bed halen om 12 uur haha dan zou ik echt boos zijn. Lekker laten slapen en mocht ze wakker worden dan kan ze er wel even uit.
mijnoudste is bijna 2, en we laten hem doorslapen. noujaa.. laat ik het zo zeggen, dat is óns idee. ik denk niet dat het lukken gaat, hij slaapt erg licht, en er word bij ons in de straat veel afgestoken
Ik laat mijn meisje gewoon slapen hoor. Ze slaapt altijd erg vast dus ik denk wel dat ze gewoon doorslaapt. Trouwens als ze niet zelf wakker wordt maar wakker wordt gemaakt is dat niet bepaald bevordelijk voor haar humeur haha, ze is altijd vreselijk chaggie als ze wakker wordt gemaakt uit haar slaap.