pseudo kroep

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Biene, Dec 12, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Biene

    Biene Actief lid

    Jan 2, 2012
    410
    2
    0
    Mijn jongste van elf maanden heeft sinds een paar dagen een vorm van pseudo kroep. We zijn al bij de dokter geweest en we moeten nu met twee verschillende medicijnen puffen.

    Hebben jullie nog tips ofzo zodat hij het minder benauwd krijgt/heeft?
     
  2. Cayth

    Cayth Fanatiek lid

    Nov 17, 2010
    1,216
    0
    0
    Bad Nieuweschans
    Mijn zoontje heeft het vorige week ook voor de 2e keer gehad,
    wij hebben zijn bedje iets schuin gezet.
    Samen gestoomd onder de douche +- 30 minuten ( met van die eucalyptus balletjes van de kruidvat)

    Verder niet echt tips..
     
  3. mama van ruben

    mama van ruben Fanatiek lid

    Aug 2, 2010
    1,094
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zet een bakje water op de verwarmingsradiator of hang zo'n bakje eraan zodat de lucht op de slaapkamer minder droog is. Half uurtje in badkamer met lopende hete douche doet wonderen.Tussikind-druppels verminderen de hoestprikkel als ze daar last van hebben. Had onze oudste namelijk nogal veel last van rond zo'n pseudokroepaanval. Leek net een zeehond met z'n blaffende hoest, en hij raakte er altijd behoorlijk van overstuur dat hij veel moest hoesten.
     
  4. Astrid1974

    Astrid1974 Bekend lid

    Feb 26, 2010
    555
    187
    43
    Ons ventje heeft dit weekend ook pseudokroep gekregen. Omdat het bleef aanhouden ook overdag zijn we zondag naar de huisartsenpost geweest en maandag naar de gewone huisarts. Pufjes gekregen en verder inderdaad stomen en hoofdeinde van het bedje omhoog. Dat helpt hier al wel goed. Het is wel naar om te zien zeg, die gierende admenhaling!!!
     

Share This Page