hey allemaal daar ben ik weer. ik heb vanmiddag mijn 2e echo gehad en ze konden de kleine zien en het hartje klopte.... ik ben zo blij 2 week geleden konden ze nog niks zien, dus ik was het hele weekend zo zenuwachtig of alles goed zou zijn, maar we zagen gelukkig een mooi kloppend hartje en ik ben nu 8 weekjes zwanger. ik ben nog nooit zo blij geweest na eindelijk 7 jaar proberen zwanger te worden.... ik heb de echo erbij gevoegd.
Ik zit nu in een vergelijkbare situatie..... Ik had gisteren een echo met 5 weken en 6 dagen, maar helaas is er op de inwendige echo, een zwangerschap te zien, een zwangerschapsring, veel baarmoederslijm maar geen vruchtje. Ik heb twee gezonde kindjes, en nu zwanger van de derde. Tussen kindje 1 en kindje 2 heb ik twee miskramen gehad en een BBZ. Ik maak me echt druk! Ik hoop op geruststellende berichten en kijk uit naar dinsdag a.s. voor echo nr 2. Zal er dan toch actie zijn? Kan het zijn dat ik bijna een week minder ver ben? Dan is er een verklaring misschien..... Liefs
Linnie Had jij ook alleen een zwangerschapsring te zien met jouw eerste echo. Wat een fijn nieuws meis! Geniet ervan!
lotjes : ja dat klopt ik had met 6 weken ook een echo gehad, maar toen was er alleen een vruchtzakje te zien. dus heb 2 weken in spanning afgewacht, maar gelukkig 2 week later zat er een mooi kindje met een kloppend hartje... wacht nog even af op de volgende echo, het is vaak nog te vroeg om wat te kunnen zien.
breek ff in voor jou... bij mijn dochter kreeg ik ook echo met 5.6wk en ook daar alleen een zwangerschapsring te zien.. kon nog 2 kanten op volgens gyn. 2 weken later weer een echo en toen zagen we een klein kikkervisje met kloppend hartje.. nu word onze dochter aankomende zomer alweer 2!
Nou ik had gisteren mijn tweede echo. Er was te zien een embryo en een heel vaag / traag kloppend hartje. Ik ben gezet op 5 weken 2 dagen ipv 6 weken 6 dagen. Dat betekent 11 dagen verschil! Ik ben vooral verdrietig om de onzekerheid. Woensdag weer een echo. De echoscopiste kon niet blij of opgelucht zijn. Ik ben nu vooral bang dat als deze zwangerschap doorzet of dat het kindje dan wel gezond zou zijn gezien de start. En als ik dan naar mijn twee lieve gezonde kinderen kijk denk ik moet ik het wel willen een derde kindje. Wat nou als dit kindje ongezond is dan kom ik die twee schatten te kort! Liefs