Je laatste test lijkt positief te zijn, hartstikke spannend! Ik hoop dat hij morgen of overmorgen duidelijker word.
JA!! De andere was ook weer licht positief, wel erg licht nog! Ik gooi er vanavond of morgen nog een testje tegen aan!! Maandag heb ik controle in 't ziekenhuis bij m'n gyn, dan krijg ik ook een echo. Er zal wel weinig te zien zijn, hopelijk wel een mooie zwangerschapsring.
Klinkt al zeer positief!!!! Die vroege echo, dat zou wel heel erg super zijn als je daar inderdaad iets op kunt zien, duim duim duim
Wooow meid! Wat lees ik hier toch allemaal! Mijn duimen draaien als een gek voor jullie! Ik vind de laatste test echt wel positief hoor! Hij is wel licht, maar ik hoef niet eens zo hard te turen om het streepje te kunnen zien. Heb je ook een foto van je laatste test? Oooohhh! Wat zul jij zenuwachtig zijn! Meid, ik gun het je zoo!!!
Zo juist toch maar weer een testje er tegen aan gegooit, maar deze blijft witter dan wit en ik heb bruine afscheiding gespot! Normaal een voorteken van ongi!
HOe is het G89? Spannend ik hoop dat het ene teken is van innesteling. de testen zien er wel zwanger uit!
Aaaah! Verdorie! Hij leek echt positief! Maar las ik het goed dat jullie de MMM in gaan? Ik wil je veel succes en sterkte wensen en nogmaals, ik gun jullie het zo ontzettend om zwanger te worden!! KNUF!
We zitten sinds juni in de MMM. We hebben nu net alle onderzoeken achter de rug. Deze maand moeten m'n vriend nogmaals z'n potje vullen en laten onderzoeken en ook moeten we nogmaals een samenlevingstest doen, omdat die de vorige keer niet helemaal oke was. Mocht het zelfde resultaat er uit komen, als afgelopen maand, dan zit de kans er in dat we IUI krijgen, maar het is allemaal afwachten! Ik wil gewoon een plakbeeb!!!
Thnx smyltje, dat hopen wij ook! Stuur maar wat plakkers op, misschien blijft het volgende maand wél plakken!!!
hoi meiden ik heb ook zo een test van de kruidvat net gedaan ook zo een stom lijntje:xfoto is niet duidelijk maar je zie hem wel