Ik weet het niet meer... De 12de tijdens mijn menstruatie positieve ovulatietest....de 20ste een vaag streepje op predictor early en kv negatief...dus ik dacht niet zwanger. Sinds gisteren weer knalpositieve ovulatietesten....en voor de lol vandaag een kv test gedaan en dit is het resultaat? Ben ik nu zwanger of reageren zwangerschapstesten soms ook op een eisprong? http://www.zwangerschapspagina.nl/members/74553-albums14378-picture89403.jpg
Lijkt me erg duidelijk voor een eisprong! Zou er even water op doen, vind hem erg geel! Dan zie je hoe hij blijft staan....
Dit is een foto van dichtbij. Ik zal er straks eens water op doen http://www.zwangerschapspagina.nl/members/74553-albums14378-picture89405.jpg
Vind ze best duidelijk. Maar antwoord op je vraag. Ja een zwangerschap test kan zeker reageren op je eisprong.
Moet ik er dan van uit gaan dat dit vals positief is? En reageert iedere test op een eisprong? VEEL vragen é
Afgelopen ronde dacht ik op mijn nod een positieve kv test te hebben maar achteraf was toen mijn eisprong pas. Kv reageerde dus op eisprong! Action test reageerde niet. hoop voor jou dat hij positief reageerd op zwangerschap!
KV reageert inderdaad op je eisprong. Hebben meerdere dames op dit forum bewezen. Doe eens een ovutestje? En anders even met een ander merk zwangerschapstest testen. Ben je intussen al ongesteld geweest? Omdat je schrijft dat je een posi baggertest onding Predictor Early had en negatieve KVtest? Was dat deze cyclus of je vorige cyclus? Op welke cyclusdag zit je nu dan precies? Je banner klopt gewoon?
8-1 Ongesteld geworden 12-1 positieve ovulatietest tijdens menstruatie ! 20-1 vaag lijntje predictor early..en kv zwangerschapstest negatief...dus ik dacht niet zwanger 25-1 weer een knalpositieve ovulatietest en vanmorgen 26-01 dan een licht streepje op mijn kv zwangerschapstest Allemaal in één cyclus Daar juist een ander testje gedaan en ook een licht streepje.. ggrr zenuwen !!! Is het nu wel of niet..
Ik zou over twee dagen weer een zw test doen, of blijven ovu testen... als de zw testen duidelijker worden ben je zwanger, als de ovu testen lichter worden was het je ei. wel spannend!
Omdat ik al sinds 2009 in de mmm zit, heb ik al heel lang goed zicht op mn cyclus en ik heb vier jaar geleden een keer een eisprong gehad op CD6. Mn gyn heeft dit bevestigd. Ik ben er altijd wel vroeg bij (cd 10-12), maar dit was vrij uiterzonderlijk. Wie weet is jou dit ook overkomen en ben je wel gewoon echt pril zwanger? Hoe lang zijn je cyclussen normaal. Want als je meestal een vroege eisprong hebt, is dit misschien nog wel waarschijnlijker dan zo'n duidelijke test door allen LH? Ik ga duimen!
Ik hoop het zo Ik heb normaal een cyclus van 30 dagen, deze maand een positieve ovulatietest op dag 5. Daar juist een nog een testje van testpoint gedaan en streepje is duidelijker dan van kv test.
In jouw geval zou ik echt even een CB Digitaal kopen, zo een die aangeeft zwanger of niet zwanger en dan met wekenindicator. Ben benieuwd wat die aangeeft! Geen streepjes meer die je aan het twijfelen brengen, maar duidelijkheid.
Maar CB heeft toch meer hcg nodig of niet? En als ik niet zwanger zou zijn.... zal die dan ook niet reageren op mijn eisprong?
De CB met wekenindicator heeft niet meer HCG nodig, maar die andere wel. Helaas is die met wekenindicator wel aan de prijzige kant (13,99). Er zijn maar heel weinig ZW-testen die reageren op LH. In feite is dit heel makkelijk te voorkomen, want het HCG molecuul is een stukje complexer dan het LH molecuul (basis is hetzelfde, maar HCG heeft meer componenten, daarom reageren LH testen wel op HCG). Ik moet eerlijk zeggen dat ik er ook niet zo in geloof dat zw-testen maar een klein beetje op een LH piek reageren met een vaag streepje. Of ze zijn fullblown positief bij een lH piek en dan reageren ze dus op LH en dan zijn het dus hele slechte testen of ze reageren er niet op. Half reageren is gewoon weg niet logisch vanuit een scheikundig oogpunt . Ik ken wel één test die in de VS te krijgen is die zo suf gemaakt is dat ie dus ook op LH reageert. Hier krijg je dus een hele mooie streep mee tijdens je LH piek. Ik kan me haast niet voorstellen dat zo'n dure test als de CB geen onderscheid kan maken tussen het LH and HCG molecuul. Ik weet wel dat veel meiden hier een vage streep hadden tijdens hun LH piek, maar volgens mij is er toch iets anders aan de hand hier.