Concerten zijn altijd wel gezellig, al ga je naar Grad Damen (sorry voor de fans onder ons, maar ook hij is geen favoriet van mij ) Vandaag nog geen snaaimomentje gehad en heb vanmorgen braaf een appeltje op samen met mijn meiden. Net m'n boterham anchter de kiezen en vanmiddag als tussendoortje een stuk peperkoek. Vanavond verse courgettesoep en een beetje pasta pesto wat over was van gisteren. Ik ga nu ook proberen iets meer water te drinken de hele dag door. Thee heb ik in ieder geval voldoende op. Misschien nog een stukje fietsen of wandelen met de meisjes als de jongste wakker is. Fijne dag allemaal verder en geniet van het zonnetje
@All vandaag is het zo goed gegaan. Heb ook netjes steeds 2 glazen water op bij elke maaltijd (moet oppassen dat ik niet teveel water drink, want drink ook nog thee op een dag en dat is ook water toch) en tussen de middag mager beleg. Morgen komt mijn moeder een dagje langs en 's avonds eten mijn man en dochter en ik macaroni en 's avonds ga ik dan voor het eerst sporten. @Kirst leuk om te lezen dat ik je nu motiveer en ach het maakt niet waar je van houd, ieder zijn eigen ding toch. Het maakt idd. niet uit waar je van houd een concert is altijd leuk, betere sfeer dan bij een voetbalwedstrijd, want daar slaan ze elkaar na afloop in elkaar...hmmm zeg ik dat zo goed, maar ook fijn dat je een goede dag hebt gehad. @Moi met vrienden samen is ook heel leuk. Ik ga met mijn man die kan zijn muziek ook erg waarderen, ik ben dan de echte fan (maar niet zo'n eentje die naar elk dingetje gaat waar hij zijn gezicht maar even laat zien en ben 1x in de kuip geweest, maar aangezien ik vlakbij het gelredome woon is dit toch wel ideaal. @All fijne avond en succes morgen maar weer.
Ja super dat je me motiveert poehbeer!! Mijn man en ik zitten al een uur op de bank te zeggen tegen elkaar dat we een ijsje moeten gaan halen. Hij heeft geen zin om het te halen en ik ook iet. Nu eindelijk zegt ie dat hij het dan wel gaat halen. Maar zo braaf als ik ben zeg ik dat dat niet goed is voor ons en dus zitten we nu aan de cola light en groene ijsthee . Hij is nu erg irritant en plaagt me nu terwijl ik dit zit te typen. Mannen...... Vandaag dus een supergoede dag gehad en idd ook veel water en thee gedronken! Morgen overdag werken en donderdag heerlijk een dagje naar scheveningen met ons 4-tjes
@Kirst mijn man kan mij ook zo plagen door allemaal lekkere dingen op te noemen, maar heel verstandig dat je je er niet aan toe hebt gegeven. Ik doe dat ook niet meer en ga vandaag ook gezond eten en vanavond lekker sporten. Ben benieuwd hoe het gaat, vind het wel spannend allemaal vooral omdat je met je benen in een warmtecabine gaat sporten en dat verlaagt ook de kans op spierpijn, al kunnen ze dat nooit echt garanderen vooral in het begin niet en daarna in een ozoncabine zodat ik straks strak ben en geen overtollig vet heb hangen hahahaha. Donderdag lekker naar scheveningen, heel erg veel plezier en lekker over het strand wandelen zeker. @All zo zie je maar ik kan Kirst motiveren en eigenlijk door heel positief te zijn, vind dat leuk om te lezen. Ja ben ook gemotiveerd, ook omdat ik nu toch kan afvallen op de plekken die ik wil en ik maar denken hoe kan ik afvallen en ook op die plekken, maar dat kan dus en ja het is een investering, maar een internet vriendin van mij heeft dat vorig jaar ook gedaan en had er veel baat bij en viel 10 kilo af en doet nu een onderhoudsbeurt hahaha om de laatste 3 kilo die ze in de winter was aangekomen er weer vanaf te krijgen.
Mijn moeder is naar huis en ik ga zo het eten maken, macaroni met rundergehakt en it. groenten en ik moet wel vanavond sporten, maar ga op de fiets erheen en kan dan het eten al laten zakken. Ben benieuwd, maar dat horen jullie nog wel van me. Was gezellig vandaag en vanmorgen nog even naar de kinderboederij geweest en mijn moeder had allemaal tijdschriften die zij uit had voor mij meegenomen, heb ik weer wat te lezen en nog een leuk kledingsetje voor ons meisje. Morgen weer werken. Ben benieuwd als ze me vanavond wegen hoeveel ik nu weeg vergeleken met maandag hahaha. Fijne avond allemaal en succes.
succes vanavond met sporten....hier is het ook weer sportavond. Wij eten straks andijvie ovenschotel met magere rookworst en magere gebakken spekjes....(hoe bedoel je jezelf belazeren met het woordje mager ervoor...het blijft vet)
@Poehbeer: Veel plezier vanavond en hopelijk dat je nu al een wat afgevallen bent. Ben wel nieuwsgierig hoe dat gaat zo in zo'n cabine, kan me er weinig bij voorstellen. Strak in mijn vel zou ik ook wel willen, haha, maar volgens mij kan daar geen cabine tegen haha. Vandaag gewerkt. Had tussen de middag niet eens tijd om te eten, dus om 15.00uur 2 witte boterhammen met hagelslag naar binnen gewerkt Ze hadden niets anders (ja chocolade pasta of speculoos....) dus dan maar dit. Heb wel druiven op en ook als tussendoortje kruidkoek. Veel water en thee gedronken. Eigenlijk zou ik vanavond moeten gaan sporten, maar daar ben ik helemaal niet meer gemotiveerd voor Nou wie weet dat ik me nog in mijn sportkleren hijs vanavond..... Morgen dus lekker naar zee en vrijdag t/m zondag heerlijk een weekendje weg met mijn man naar Gent. Heb er zin in!!
Het sporten is gisteren heel goed gegaan. Buikspieroefeningen waren wel ff zwaar, maar al met al is het meegevallen. Heb een trainingsschema van 30 weken en elke keer 13 oefeningen doen en daarna in die cabine. Ja die cabine geeft je eerst warme lucht en dan koude lucht (cooling downe) en zorgt ervoor dat als je afvalt het niet gaat blubberen. Kijk wat eenmaal is uitgerekt zal nooit meer heel strak worden en zal je altijd iets blijven zien, maar helpt ook tegen cellilutes. Ga vanavond weer, want begin vandaag een uurtje eerder hebben ze gevraagd en ben dan ook een uurtje eerder klaar en hoeft mijn man zich morgen niet zo te haasten en ben ik toch 2x geweest. Oja maandag daar gewogen 75 kilo en gisteravond 74,1. @Kirst gisteren nog wezen sporten en vast een fijn weekend met je man dit weekend. @Made ja een rookworst en spekjes blijven vet, maar het is het idee dat er mager achterstaat hé. Ja er zit wel minder vet in, maar ach vet heb je toch ook nodig toch. Succes allemaal vandaag weer en spreek jullie snel weer.
Wow bijna 1 kilo minder!! Super joh! Hier gister niet meer gesport. sportschool was dicht . Was een geluk bij een ongeluk, hahaha. Maar ach volgende week de draad echt maar weer eens oppakken. Herinner mij er maar aan en geef me anders maar een schop onder m'n kont, haha Vandaag en de rest van het weekend lekker genieten! Fijne bevrijdingsdag, anderen ook nog plannen???
Hallo allemaal!! Wat super hoe jullie elkaar steunen!! Ik zal me ook even voorstellen. Ik ben Wendy en ben 26 jaar. En eigenlijk toch wel veel te zwaar.... Ik ben nu al 9 kilo afgevallen, maar ik weeg nog steeds 102 kilo. Dus er zal toch nog wel iets vanaf moeten gaan! Ik ben nu 4 dagen al gestopt met de pil! En dat geeft me een super gevoel, en de steun die ik nodig heb om door te zetten! Elke dag als ik ga op de hometrainer ga, dan lees ik hier het forum. En dan gaat de tijd hardstikke snel om. Gelukkig ook maar....
hoi wendypas....gezellig dat je hier mee komt doen. poehbeer, wat goed dat er weer een kilo af is.....geeft toch iedere keer weer de motivatie om door te gaan. hier weer slecht gegeten, ik heb zelf kapsalon gemaakt...maar ipv knoflooksaus heb ik mayo licht en romig gebruikt...30+ kaas en maar een heel klein beetje vlees. straks weer een half uurtje sporten, dus hopelijk blijft de weegschaal een beetje lief voor me.
He Wendypas, gezellig dat je bij dit topic aansluit. Hier stuenen we elkaar heel goed, in ieder geval word ik goed ondersteunt . Ik wens je veel succes met jouw afvalrace en 9 kilo is al veel!! Goed joh!! Hier verder een hele slechte dag gehad. Was een dagje naar het strand. Super lekker weer en de kindjes hebben genoten. Alleen, tja op de terugweg langs de Mac gereden (en helaas ook gestopt....) Was erg lekker en heb dus genoten. Morgen een wekend weg naar Gent, dus dat zal ook niet heel magertjes worden qua eten. Ik denk dat ik volgende week heeeeel streng moet zijn op mezelf en veel moet sporten
Wat vervelend Made en kirst. Maar goed, vandaag nieuwe ronde nieuwe kansen! Niet opgeven he? Hier ga ik vanavond met mijn lieve vriendinnen pannenkoeken eten. Ik probeer daarom vandaag wat meer te letten op wat ik eet, maar af en toe pannenkoeken moet kunnen. Ik begreep dat het vandaag lekker weer wordt. Geniet er lekker allemaal van!
@Wendypas welkom bij de club en wens je veel succes. @Made je hebt het menu al een beetje aangepast, dus heel slecht was het toch dan niet, wel nog lekker gesport daarna? @Kirst78 de Mac foei dat is niet goed hé. Vandaag ga je een weekendje naar Gent, probeer veel water te drinken (zal niet zoveel moeite kosten omdat het mooi weer word zeggen ze) en eet ergens wat gezonds of neem boterhammen mee bv. voor onderweg in de auto. @All gisteravond gesport en ja het water en gezond eten heeft resultaat, gisteravond 73,5 dat is 6 ons minder dan woensdagavond. Nou ga ik maandag weer sporten, maar doe mijn best om genoeg te bewegen, water te drinken en gezond te eten. Straks even fietsen met ons meisje en zondag willen we naar de dierentuin op de fiets en nemen dan gewoon water mee en boterhammen. Wil natuurlijk maandag op de weegschaal een goed resultaat hebben. Was wel zwaar gisteravond 18x de oefeningen doen ipv 15x en maandag gaan we ze 20x doen, maar het viel me mee dat het toch wel lukte. Ja de motivatie zit bij mij heel erg hoog.
Trouwens volgens mij klopt de tijd niet dat de topic's geplaatst worden, want bij mij staat er 5 voor 6 en het is toch echt bijna 8 uur....maar Moi eet smakelijk vanavond en als je vandaag een beetje mager eet kan er best vanavond een pannekoek in hoor.
Zo weer terug en net wat gegeten en gedronken en de kleine meid ligt op bed en ik ga even strijken en proberen of ik de voorkant de ramen kan lappen voordat ze wakker word. Heb een nieuw zomerpetje voor haar en haar eigen bezempje, kan ze ons mooi helpen in de tuin met vegen hahahaha....ze helpt zo graag en wat lekkers voor mijn mannetje voor vanavond en het avondeten, ben helemaal klaar nou. Als de kleine meid nou optijd wakker is gaan we mijn man van zijn werk ophalen, kan ik weer even fietsen. Hoe gaat het bij en met jullie, alles goed? Que leef je nog, hoop dat alles goed gaat met jou en je mannetje.
hier gaat alles goed....ben gelukkig maar 0.3 kilo aangekomen, dus dat is te verwaarlozen. waren je pannenkoeken lekker?