landal land van bartje

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door jannn, 18 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jannn

    jannn VIP lid

    13 jul 2008
    5.942
    89
    48
    Wie is er wel eens op dit park geweest? Het lijk me erg leuk. Vooral mooie huisjes. Gaan meestal naar cp maar ben die huisjes zo zat!
    Wie kan mij wat vertellen over dit park?
     
  2. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Dat is tof!

    Tenminste de keer dat wij er waren met onze bijna 4-jarige. Leuk zwembad voor peuters en kleuters. Bollo-gebouw met allerlei dingen als een grote binnenzandbak en speelgoed. Daar zijn ook activiteiten.
    We hadden ook fietsen gehuurd, en zijn naar het dorpje vlakbij gefietst. Dagje dierentuin in emmen, dagje pretpark drouwenerzand.
    Eten bij het restaurant hebben we niet gedaan. Wel bij de smulhoek (of hoe dat ook mag heten). Dat was prima spul, als je niet restaurant kwaliteit verwacht ;)

    Nu hadden wij pech met het huisje (standaard 4 persoons). Het 1e huisje waar we kwamen zat onder de rupsen. Bij aankomst om 4 uur ging het nog en zaten ze in de bomen, maar om 6 uur, na het eten zaten ze ook op het terras en een paar binnen. Gelijk iets gezegd, en de service was prima. een uur later zaten we in een 8 persoons luxe boerderij, omdat dat het eerste was wat beschikbaar was. Die pech werd een mooie plus voor een week..
     
  3. Teardrop

    Teardrop Bekend lid

    21 mei 2013
    569
    0
    0
    Zuid-Holland
    Wij zijn vorig jaar geweest met een 1 jarige en een 3 jarige. Waren net voor het seizoen, dus helaas was het entertainment nog niet helemaal van start. Het park zelf vond ik erg leuk.
    De binnenspeelplaats is inderdaad erg leuk met een grote overdekte zandbak en fietsjes e.d.
    En het eten in de smulhoek was inderdaad goed te doen. Bij het restaurant zijn wij ook niet geweest.

    Wij hadden een kinder chalet. Een eenvoudige chalet met kinderbed en ledikant. Buiten in de schuur stonden een babybad met standaard, een kinderstoel, wat speelgoed voor in de zandbak enz... Binnen ook wat speelgoed en een kindertafeltje met 2 stoeltjes.
    Vond alleen dat er onder het bed niet goed schoon gemaakt was. Dus dat zelf de eerste dag even gedaan. Verder geen opmerkingen.

    De chalets (8 of 9 stuks) lagen aan een grasveldje met daarop een glijbaantje, een zandbakje en een wip. Dus de kids konden lekker buiten spelen terwijl wij op het (overdekte) terras zaten. Heb een topweek gehad!
     
  4. Inez01

    Inez01 Fanatiek lid

    4 jul 2008
    1.009
    0
    0
    Ook een goede ervaring. Zaten in een 6 persoons kinderhuisje met sauna en bubbelbad. Keurig netjes. Genoeg te spelen binnen, op het park ook genoeg plekjes om te spelen en idd de binnenspeeltuin.
    Wij hebben geen restaurantervaring daar, gewoon zelf gekookt en gegourmet. Qua uitstapjes een keer naar Kabouterbos Exloo geweest, keertje wandelen in bos en verder veel op het park. Zwembad was ook erg leuk.
     
  5. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.238
    11.816
    113
    Leuk park. Luxe huisje, zeker een aanrader. Vooral als je buiten het seizoen last minute kan boeken.
    Restaurant moet je niet gaan eten. Duur en echt niet goed.
     
  6. jannn

    jannn VIP lid

    13 jul 2008
    5.942
    89
    48
    Dankjewel!!! We gaan het boeken. Heb er nu al zin in ;)
     
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.814
    113
    Ja zeker doen. Mooie huisjes en heel leuk park!
     

Deel Deze Pagina