Binnenkort heeft onze dochter 2 aansluitende studiedagen. We willen graag naar een pretpark gaan met overnachting, en zaten te kijken naar Phantasialand. Alleen kan ik niet goed terugvinden of er ook veel attracties zijn voor onze kinderen van 98cm en 110cm. Ze houden beiden wel van de wat snellere attracties; onze dochter is laatst in Joris en de Draak geweest en vond het helemaal geweldig Iemand ervaring met Phantasialand? Zijn er genoeg uitdagende attracties voor kleinere kinderen? Of tips voor een ander leuk park (max 3uur rijden vanuit regio Eindhoven). Efteling zijn we de afgelopen 2 jaren meerdere keren geweest, dus we zoeken even wat anders. Toverland is ook leuk, maar wat minder voor 2 dagen na elkaar.
Phantasialand is erg leuk, maar vooral voor grotere kinderen qua achtbanen. Wel heel veel attracties voor de kleintjes, maar niets spannends. Verder heb je het park echt wel gezien op 7 a 8 uurtjes en dan heb je alles gedaan. Mijn inziens is het compacter/kleiner dan toverland, omdat alles op elkaar gepropt staat loop je er snel doorheen.
Inderdaad phantasialand is relatief klein en erg druk vaak. Tickets staan volgens mij nu ook op Groupon of social deal, heb ze toevallig langs zien komen. Het is wel een leuk park, maar vooral attracties voor grotere kinderen naar mijn mening. Er was ook een achtbaan waar kleinere kinderen in mochten (iets met wilde westen), maar die ging zo wild en ruw, dat had me jaren van m'n leven gekost al ik daar met kind in was geweest. Twee dagen kan hoor, maar weet niet of het echt nodig is. In het verleden hadden ze trouwens een actie dat je op vertoon van je kaartje, nog een keer gratis terug mocht komen. Weet niet of die actie nog steeds is... Bobbejaanland zou je ook eens naar kunnen kijken, ligt in België.
Phantasialand is wel vele malen leuker en mooier dan Bobbejaanland.... Dat is toch wel een beetje vergane glorie aan het worden.
Eens, niet alleen veel mooier, maar ook veel meer toffere attracties in Phantasialand Maar voor kleine kinderen onder 1,30m niet het meest geschikte park.