Dag 20 van mijn cyclus. Dag 17 en 18 rose afscheiding gehad. Sinds gisteren steeds meer puistjes aan het krijgen, die vandaag ineens veel erger worden. En sinds vanavond ga ik ineens scheten?!! Dat doe ik dus echt NOOIT!!! Is het dan toch? Kunnen toch verschijnselen zijn..?
Windjes laten doet iedereen, elke dag. Roze afscheiding zou van een innesteling kunnen zijn als je tussen 5 en 11 dagen na ovulatie zit.. Paar cyclussen ook roze afscheiding gehad en toch ongesteld geworden.
Nee misschien 's nachts en dan alsnog geen hoorbare. Maar gisterenavond gewoon duidelijk hoorbare die ik niet kon inhouden! Mijn vriend dacht ook; wat is dit?!
Ik had er ook last van en kreeg de puistjes een week later dan normaal, normaal 1 week voor de menstruatie en nu pas op de dag dat ik niet ongesteld werd en ben zwanger.. Heb je ook kleine boertjes? Hoop voor je dat het raak is!
Ja sinds vandaag ook boertjes! Maar dit had ik vorige maand ook ineens en toen bleek ik niet zwanger De rose afscheiding, de puistjes en de scheten had ik toen echter niet!
Ben heel benieuwd!! Ik had woensdag m'n nod en de maandag ervoor een witte test, wel een raar gevoel, ik dus wachten op ongesteldheid. Deze bleef uit, nonchalant nog een test gedaan en toen stond er wel een streepje. Z'n vreemd moment.. Had helemaal bedacht hoe ik het zou doen wanneer het een keer raak zou zijn en nu liep hef in de soep.. Hihi. Je klachten zouden echt kunnen duiden op een zwangerschap... Wanneer is je nod?
Gefeliciteerd hoor!!!! Hoe ver ben je nu? Nog heel pril? Mijn nod is pas de 19de... En sinds die rose afscheiding van afgelopen dinsdag duurt wachten ineens een eeeeeeeeeuwigheid!!
4,5 week dus heel pril. Wil het van de daken schreeuwen.. Wachten is verschrikkelijk, tijd gaat dan zo langzaam. Dit was voor ons pas de eerste ronde en bij jullie? Hoe staat het er met je borsten voor?
Zo grappig! Als jij dit zegt, ga ik ineens aan mijn borsten voelen. Lijkt dan wel wat pijnlijk bij drukken erop, maar of dit nou anders is dan normaal in deze periode van de cyclus weet ik dus niet, want ik doe het normaal niet zo bewust. Voor ons min of meer eerste ronde, misschien tweede. Vorige maand namelijk 1x ongepland onbeschermd sex gehad. We leken ons toen namelijk ineens te beseffen dat we het allebei graag willen en we er ook niet jonger op worden. En toen ik daarna zo vurig hoopte al zwanger te zijn en we allebei teleurgesteld leken, besloten we door te gaan met "oefenen" Super. Jij dus 4,5 week! Vertellen jullie het verder nog aan niemand?
Alleen de mensen die echt kunnen zwijgen weten het nog. Mijn ouders en zus. Bij zijn familie kunnen ze moeilijker zwijgen.. Heb altijd geroepen om tot 12 weken te wachten, maar vindt het niet eerlijk tegenover zijn familie. En je hebt natuurlijk nog Facebook.. Wanneer iemand daar een reactie op zet, zou ik het jammer vinden wanneer ik de mensen niet persoonlijk op de hoogte kan brengen.. Mijn borsten waren meteen opgezet en blauwe striemen en je hoeft er maar naar te wijzen en ik kan wel gillen.. Sorry dat ik pas laat reageer, kon het forum niet meer terug vinden.. Heb jij enig idee hoe dat moet?
Ik ben ook nog maar kort actief maar laatst heeft iemand het me uitgelegd. Je kan rechts bovenin dit topic naar onderwerp tools of zoiets en dan kun je de keuze maken om dit onderwerp te volgen en er ervoor kiezen daar een emailbericht van te ontvangen. Nee zoveel last heb ik (nog) niet van mijn borsten. Maar heb altijd al teveel klierweefsel doordat im masthopatie heb, dus ze zijn ook wel wat gewend
Sinds vandaag, en sinds vanavond helemaal!, een opgeblazen buik. Niet normaal. Ik weet het ook niet. Iemand hier ervaring mee? Nog een dikke week wachten voordat ik wil testen.
Sinds dat ik zwanger ben laat ik ook opvallend veel scheetjes en boertjes... erg genant inderdaad. Nu is het wel een stuk minder dan toen in de eerste 12 weken
Hier nog een scheetkampioen verrrschrikkelijk, m'n buik voelt zo opgeblazen. Je kunt boven onder je naam op "directe links" klikken en dan op "mijn berichten".. Dan zie je ieder topic waarop je hebt gereageerd.
Hahaha ik veranderde ook echt in een halve vent toen ik net zwanger was... Dacht eerst nog dat het aan het eten op vakantie lag maar eenmaal thuis zette het net zo hard door. En dat lees je dus niet in de zwangerschapsboeken he Hou vol want hier heeft het tot ongeveer 17 weken geduurd... lekker genant.
Ongeveer de eerste 20 weken heb ik zoveel boeren en scheten gelaten dat was echt niet normaal. Sinds 2 dagen is het weer begonnen en hoewel het enorm snel en niet echt verwacht (maar zeker wel gewenst) zou zijn ben ik aan het aftellen tot het weekend, dan durf ik voor het eerst te testen. @Annnn hoop voor je dat het raak is!
Hier nog een scheten kampioen haha Sinds 4 dag. Extreem veel meer windjes dan normaal ( ja iedereen die laat wel eens een scheetje haha ) En een volgeboekt in me buik. Alsof je een volle blaas heb En links in me lies een beetje krampend gevoel Maar weer afwachten hopen dat 2014 ons jaar wordt 26x is scheepsrecht toch hahah