Ik bedoelde ook niks kwaads met mijn post hoor. Maar als het TS veel verdriet doet om de poes weg te doen en het zou evt verholpen kunnen worden is dat voor TS toch ook fijn? Dan hoeft ze geen afscheid te nemen van haar beestje..
Als het gaat om elkaar in de waarde te laten, dat doe jij nu ook niet bepaald als ik eerlijk mag zijn. Maar goed, zoals kippie al zei, negeerknop is er niet voor niks. Als er zo over valt als dit berichtje doet overkomen in ieder geval. Klagen over de 'dominante' leden doet jou nu een beetje overkomen alsof je er niet tegen kan dat je heb gevoel heb dat jouw mening ondergeschikt is aan die van een ander. En anders moet er een waarschuwing boven een topic staan dat je alleen mag reageren als je het eens bent met TS, dat staat er tot op heden nog niet. Dus dan moet je ook niet miepen.
Maar goed, nogmaals ik bedoelde mijn reacties helemaal niet zo bot als dat hier nu een zeker iemand doet voorkomen, ik ben oprecht benieuwd naar wat TS al geprobeert heeft, aan de hand daarvan kan men toch meer tips geven? Of mag dat niet ?
Prima, denk ervan wat je wilt! Met dominante bedoel ik dat deze leden denken dat alles om hun draait en ze hierdoor alles mogen zeggen. Ik denk dat je zelf wel snapt dat jou bericht behoorlijk triest is! Iedereen mag reageren zoals ze willen, maar er bestaat ook nog iets als elkaar in waarde laten. en dat gebeurt 9 van de 10 keer niet met dit soort topics. Dan zijn het altijd weer dezelfde mensen die een grote bek hebben. Totdat ze zelf in hetzelfde schuitje terecht komen ( denk aan anika met haar liefde voor honden, die iedereen met de grond gelijk maakte die een hond weg deed. Totdat ze het zelf moest. Auw ) Maargoed, doe lekker alsof je niet snapt wat ik probeer te zeggen. Over mensen in hun waarde laten, dat doe ik juist wel. Ik laat kippiekip 100% in haar waarde. Dat is het sneue eraan.
Misschien eens een polletje over maken. Wanneer je je mening of tips mag geven op een forom uit beste wil?
Ik heb er ook naar gevraagd en tips gegeven, maar echt niet onbeschoft hoor! Het is ook maar uit de beste wil he? Ook voor het diertje. En ik heb zelf een probleemkater. Al 8 jaar lang. Die enige die hier loopt te schreeuwen en dominant te zijn ben jij lijkt het...
Wat jammer nou weer dat er gelijk weer een gevecht van wordt gemaakt. Ik ben dol op katten, maar als het niet gaat gaat het niet. Wat is er nou zo erg aan als de kat een ander liefdevol huisje krijgt? Ze zal in een paar dagen gewend zijn en dan weer happy, mooi toch?
Loesje 29. ik heb het ook hier geprobeerd, maar heb het snel laten sluiten, via pb een paar nare beichtjes gekregen, hier moest ze weg ivm allergie zoon, plus het huis wat we particulier huren mag geen poesen in, bij het oude huis leefde ze grotendeels buiten of in de schuren waar ze haar eigen hoekje had, (mandje hokje eten drinke enz) we hebben dus niets kunnen vinden en helaas naar het asiel moeten brengen, koste ons overgens 80 euro, is niet erg, ze heeft via het asiel een fijn plekje gekregen, was zo weg, (had ook niet anders verwacht super mooie en lieve poes) maar goed tis jammer dat je hier op zp niet normaal geholpen kanworden en gelijk afgeschilderd wordt als een of andere beul. succes met de zoektocch en negeer de negatieve reacties, heb niet alles gelezen alleen de openingspost, (doe ik bewust.)
Je snapt dus zelf ook dat de kat gewoon aandacht wil? Waarom kan je die haar niet meer geven? Katten doen vooral zichzelf en dat beetje speel/knuffelaandacht geven moet toch niet zo moeilijk zijn? Je schrijft dat jullie erg close waren. Als dat zo is, dan snap je toch ook wel dat de kat zich in een hoek gedrukt voelt. Ineens van alles naar niks, natuurlijk trekt ze negatief aandacht. Aandacht hoeft helemaal niet zo ingewikkeld te zijn: 's avonds op schoot, even op je hurken bij de kat gaan zitten en ff kriebelen, een keer met een muisje gooien, als bijv. je eten opstaat. Tegen haar praten enz. Gewoon allemaal dingen waarmee je haar laat weten dat je haar nog lief vind! Die paar momenten op een dag! En jij denkt als ze weg moet, dat ze dan gelukkiger word? Ik denk van niet, weet het wel zeker. Gewoon wat tijd en energie erin steken, en het komt vast goed.
Klopt heb er nooit op gereageerd hoor, in de prullebak er mee, Helaas heb je veel trieste personen hier op zp, die dat niet eens in het topic durven te plaatsen, die personen staan ook op de negeerlijst hoor, zulke personen wil ik nergens meer treffen, een heeft me zelfs letterlijk uitgescholden met een paar mooie ziektes die ik niemand toewens, triest dus. maar weet je zulke mensen verpesten het voor de kat, juist voor de kat, als het niet meer gaat, gaat het niet om wat voor reden dan ook, respecteren heet dat, Ik had onze poes iemand via zp gegunt gratis met alle spulletjes,gewoon omdat het een mega lief en mooi dier was, helaas is die optie me door de personen ontnomen en woont ze nu ook in een fijn gezien, maar kan ik der helaas niet meer volgen via het asiel krijg je niet te horen wie haar heeft, en dat is heel spijtig, hoop dat ts wel serieuse reacties krijgt, ipv dat bekvechten over hoe en wat en waarom,
Jeetje zeg dat vind ik echt erg! Dat je het er niet mee eens bent prima! Maar je hoeft niet te schelden oid. En wat je zegt heb dan ook het lef om dat gewoon in het topic te zetten!
Onze poes was voor dat Liam er was ook heel aanhankelijk. De hele tijd aandacht vragen op schoot zitten knuffelen spelen. Daar gaven wij ook aan toe. Toen Liam er kwam werd zij ook heel aggressief naar Liam toe. Slaan als hij langs kroop. Steeds naar hem blazen. Overal plassen. Maar omdat zij dus minder aandacht kreeg deed ze dat dus. We zijn meer met haar gaan spelen en s'avonds als Liam op bed lag namen we haar op schoot gingen veel met haar knuffelen. Ook deden we dat als Liam op de bank zat bij ons Liam ging haar dan ook aaien knuffelen en het was over.. Helaas is ze overleden.. Hier hielp het poesje weer wat meer aandacht te geven echt goed
Ik vind het bij jou toch wel een heel ander verhaal.....de allergie van je kind en de verhuizing waarbij je de poes niet mee mocht nemen. Dan heb je gewoon geen andere keus. Snap ook heel die pb niet... In dit geval toch wel anders want ik ben van mening dat ts hier echt wel wat aan kan veranderen. Maar goed, ik hoop dat ze dat ook zelf gaat beseffen.
Reden maakt niet uit, keus is gemaakt, voor iedereen ligt de grens ergens anders, en dat moet niet erg zijn, voor hun werkt het niet meer, dat kan, respecteer dat voor de poes is dan een ander huis ook echt fijner hoor, die voelt dat ook prima aan. Hier hebben we iemand van het ziekenhuis gehad en al, om te kijken wat we konden doen voor de alleergien en astma, maar helaas kat konden we echt niet meer binnen houden, nou vonden ze hetbuiten en hun plek in de schuur niet erg, maar ik woonde buitenaf, in de schuur hier een plek is geen optie, ik vind in een dorp kan je de andere buren niet met je kat opzadelen, ik snapte de pb ook niet, maar goed sommige mensen hebben schijnbaar af en toe de behoefte om mensen plat te schelden, zegt meer over hun als mij hoor, maar goed ik vind het sneu dat ts niet gewoon gerespecteerd wordt, en dat mensen hun frustaties elders gaan zoeken, ipv het afzijken van ts, zo laatste wat ik gezegt heb, topic vervuiling, ts ik hoop dat je iemand vind.
@ mods: graag topic sluiten! Ik heb dit topic geopend om een goed tehuis voor mijn poes te vinden maar wist niet dat dit zo'n rel zou veroorzaken. Mensen die me begrijpen, thanx!
Jammer dat degene die het niet met ts eens zijn of vragen stellen, tips geven in ren kwaad daglicht worden gezet meteen. Het is niet voor niets dat mensen, waaronder ik, deze vragen stellen hoor. En ook nog bijgezegd: uit goede wil en niet om te pesten. Het komt gewoon heel vaak voor, zeker in dit soort situaties, dat huisdieren onnodig worden herplaatst. En ja...dieren merken dit echt wel, en er zijn genoeg gevallen waarbij het ook niet goed gaat en diertje uiteindelijl toch in asiel belandt. Katten hechten grote waarde aan routines en vaste plekken en looproutes. Grote veranderingen, zoals een baby, verhuizing, kan voor een kat een teken zijn om ongewenst gedrag te vertonen. Maar ook kleine dingen als een meubelstuk verplaatsen of verandering in ons eigen gedrag. Sommige katten reageren heel sterk op veranderingen en worden dan door ons mensen ook weer meteen als 'vervelend' bestempeld. De kat zal ook steeds meer negatieve aandacht krijgen met alle gevolgen van dien... Vaak zijn er heel veel oplossingen, soms maar klein, die alles weer goedmaken voor een kat. Soms moet je meerdere methodes uitproberen want het zijn geen robots. Als je je probleem bijv op Kattenplaza zou neerleggen zou al een ton aan tips krijgen! Is het nu heel vreemd dat mensen TS hierop willen wijzen? Ook gewoon voor het beestje? Ik zal wel van een andere planeet afkomen ofzo....maar ik vind het normaal om ernaar te vragen wat er zoal is geprobeerd. Herplaatsen kan dan altijd nog. Als je werkelijk alles geprobeerd hebt wat binnen je macht ligt, hoor je mij niks negatiefs zeggen. Hoewel ik ook collega's heb met katten (met verleden) die kunnen uithalen naar hun kids. Ze weten ook...nooit zomaar de kat aaien!! Gisteren een desbetreffend zoontje (2jr) over de vloer gehad en hij zag onze kater. Hij ging niet zomaar aaien of erop af, echt heel netjes. Hij mocht van mij een snoepje geven wat hij voorzichtig deed. De kat durfde niet aan ta pakken en kindje legde snoepje op de grond en gaf onze kat de ruimte om het zelf te pakken. Zo mooi om te zien! Ze weten al precies om te gaan met diertjes.