Ja hoor daar zijn ze weer, de vlooien... Maar nu vraag ik me af waar jullie de beste ervaring mee hebben. Sowieso gaan we de omgevingsspray halen van beaphar. Maar gebruiken jullie daar ook het anti vlooien middel voor en werkt dat? Frontline hebben we ook als eens gebruikt maar 30 euro voor 3 pipetjes vind ik eigenlijk een beetje onzin..
Frontline werkt niet. Je moet vlooiendruppels hebben waar selamectine in zit. deze schakelen het zenuwstelsel van de vlo uit door overprikkeling. Hier gaat de vlo van dood. Gebruik het thuis ook.. je kunt het bij de dierenarts kopen! (is overigens ook erg duur maar werkt super!) omgevingsspray werkt alleen als je het dier ook goed behandeld
Onze honden krijgen elke 6weken een pipet van Advantix. Werkt goed, maar betaal wel 48euro voor 6 pipetten. Prijs is afhankelijk van grootte van de hond. Frontline wordt door de dierenarts hier afgeraden omdat de vlooien er resistent tegen zouden zijn... Onze dierenarts wisselt elke 2 jaar met anti vlooi middelen. Ik heb in 8 jaar tijd nog nooit vlooien gehad... Succes!
Wij hadden ook enorm last van vlooien een paar weken terug. Wat bij ons goed hielp was pipetje in de nek en hond en kat daarna nog een vlooien band omgehangen. Vervolgens in de stofzuiger een vlooien band gedaan en op plekken waar de kat veel kwam stukjes vlooien band. Daarna alles insprayed en gestofzuigd en toen de hond in bad. Zorgen dar die helemaal onder water staat behalve zijn kop en dan een emmer water over zijn hoofd. (nu is onze hond gek op water) want vlooien hebben een hekel aan water dus rennen dan naar de droogste plek. Het hoofd dus en daarom als laatste die emmer water dan spoelen ze weg
ik had omgevingsspray van Bolfo, aquariums heel goed afdekken, kamerplanten maar even buiten zetten, huisdieren uit de te behandelen ruimte. alles, maar dan ook alles insprayen, hoekjes, kiertjes. mega pokkenwerk, maar het moet, anders lukt het niet. kussens in een vuilniszak, ook insprayen, dichtknopen. ik heb dat gedaan met de huiskamer, toen met de kids weggegaan. uren later, weer naar binnen, alles tegen mekaar open gezet, goed luchten. volgende dag, katten naar de huiskamer, gang en slaapkamers insprayen, zelfs beddegoed, wat ik naderhand op 95 graden heb gewassen. katten hebben advantage druppels in de nek gehad. toen we op vakantie gingen, alles nog weer ingespoten, op de ruimde na waar de katten verbleven, katten toen ingespoten met spray van exil. de aquaruims zijn niet schadevrij gebleven, planten en aantal vissen zijn eraan gegaan, maar mijn huis is weer vlo-vrij. kan nu langzamerhand weer beginnen om de aquariums te herinrichten. succes!
oja, dat heb ik ook gedaan, vlooienbandjes gekocht, in stukken geknipt en onder de kasten, tussen bankstel, onderin kattenmandje een stuk gelegt. en belangrijk, heeeel goed stofzuigen, in alle kieren.
Het is gelukkig nog niet zo erg. 1 hond heeft ze wel en de ander niet. De hond die ze heeft is er ook nog eens allergisch voor dus is het vaak al snel duidelijk dat hij ze heeft. Ik rij denk gewoon naar de dierenarts kijk wel wat hun hebben
Wij gaan eens per half jaar naar de dierenarts voor een prik tegen vlooien en andere toestanden voor de katten. Kost iets van 25 euro en zijn ze een half jaar beschermd. Wel de vlo die erop zit bestrijden, maar dat deze wij met een goed bad en uitkammen. Er kunnen geen nieuwe gekweekt worden en eitjes komen niet uit door de stof in hun lichaam. hier werkt het super!
Wij gebruiken voor onze katten Advantage van Bayer, halen we bij de dierenarts. In een doos zitten 4 pipetjes van 0.8 ml. Werkt uitstekend!
het enige wat hier werkt voor onze hond is Advantage. (niet te verwarren met Advantix, dat werkt niet) Kocht het altijd via de DA, maa tegenwoordig bestel ik het op internet want dat scheelt bijna 6 euro op 4 pipetten.