Joh, die spullen die je krijgt aangeboden zijn zó oud, dat je er zowat mee naar kunst&kitch kan (kennen jullie dat in belgië?). Anyway, gooi weg of geef weg die meuk! En probeer de volgende keer netjes te bedanken anders is het eind zoek, ben ik bang. Succes
We hebben een hop tye klaar liggen! En een rekbare doek voor in het begin. Ik heb zelf een heel slecht lichaam om het een beetje bot uit te drukken, dus voor ons kindje gaan we gewoon keihard ons best doen om alles uit de kast te halen dat die later minder klachten heeft dan mama!
Weet ik Daarmee dat ik er ook echt geen ruzie om ga maken. Ik verzamel alles en geef het "na (niet) gebruik" terug en wat ze niet meer terug moeten hebben, gaat richting een goed doel. Want ik besef heel goed dat veel moeders hier inderdaad ene moord voor zouden doen!
Geluk hier is dat het voornamelijk mijn eigen moeder is, band met schoonmoeder is nogal fragiel en nu alles goed gaat tussen ons wil ik dat graag zo houden! Maar van schoonmoeder nog helemaal niets gekregen. Dus dat is wel een opluchting. Voor onze verjaardagen krijgen we ook gewoon geld en ook voor de geboorte gaat zij geld storten, zij wil zich ook helemaal niet bemoeien, vind ik prima! Mijn eigen moeder heeft het ondertussen ook begrepen, nu mijn meter (en tante!) nog
Die schoenen staan al klaar voor één of andere oude-schoenen-inlever-actie bij Brantano of Torfs, schoenen hergebruiken voor andere voetjes is gewoon niet gezond en in mijn slechte lichaam zitten ook mijn voeten inbegrepen dus ook daar wil ik met ons kindje geen extra risico gaan nemen. Ik word denk ik een lekker overbezorgde mama haha
Ik volg Elliz hoor! Ik heb een hele liefdevolle en grote familie waar ik altijd bij terecht kan, niet alleen voor raad, maar ook voor opvang, hergebruik van spullen en zelfs voor financiële hulp moest het even niet lukken. Dit topic was dan ook meer bedoeld om even wat stoom af te blazen dan voor wat anders. Ik ben een grote bofkont en dat besef ik, maar die verouderde spullen moet ik niet hebben En de meeste spullen zijn echt gewoon nog bruikbaar. Wippertje is een beetje dit principe maar dan geel/blauw geruit en heel goed onderhouden. Maar totaal niet mijn ding, wil een babybjorn wippertje! http://www.tweedehandsverkoop.be/index.cfm?fuseaction=portalCatalog.item&id=REF-56251#.U-sOIU2KCos Houten babybedjes zijn echt niet versleten alleen helemaal mijn stijl niet en ik wil een kamersetje De eetstoel is zo eentje van mezelf nog geweest dus 25 jaar oud, maar is amper een krasje op. Eetstoel omvormbaar tot tafel en stoel, Happy Baby - STORCHENMüHLE | ref. U-175878 | Paradisio Maar dus ook gewoon helemaal mijn stijl niet. Oké, die flesjes en die borstkolf, bah! Maar dan nog zijn er dus echt mensen die ze met plezier zouden hergebruiken, je kan nog steeds nieuwe speentjes vinden voor de flessen. De babybjorn vind ik wat anders, die is niet oké voor de heupjes. Maar wordt nog steeds in grote aantallen voor veel geld verkocht. Dus ook die gaat niet zomaar de vuilbak in. En oké kleertjes met vlekken en oude spuugdoekjes en slabbetjes zijn best wel vies, of ze ogen gewoon vies, want mits een wasbeurt zijn de bacteriën ook gewoon dood. En er zijn echt mensen die geen nieuwe kunnen betalen.