Wie weet een goede plek in Zoetermeer waar wij onze kraamzorg kunnen gaan regelen straks? Las dat je nu al moet beginnen met zoeken, om straks zeker te kunnen zijn van kraamzorg tijdens de kraamperiode. Ken het allemaal niet hier in de buurt, hopelijk zijn er hier meiden met ervaring. Moet je de kraamzorg eigenlijk perse in je eigen woonplaats afnemen? Ik hoop op reacties, alvast bedankt!
Vorige zwangerschap ingeschreven bij PKZ, maar door vroeggeboorte en zieknhuis opname geen kraamzog ontvangen. Heb me nu ingeschreven bij Allerliefst Kraamzorg. Is een wat kleiner bureau. Voornamelijk gekozen omdat de teskst op de website me aansprak en persoonlijk overkwam/. PKZ is vrij groot. Verder is kraamzorg heel erg afhankelijk van wie je over de vloer krijgt, of je een klik hebt etc. Maar er zijn genoeg meiden hier op ZP die ok uit Z'meer komen en ook hunmenig willen delen.
@Toto: bedankt voor je reactie! PKZ komt inderdaad groot over, maar wel goed. Balen zeg dat het er bij jou bij de vorige zwangerschap niet van gekomen is. Zal eens kijken bij Allerliefst Kraamzorg, zit deze ook in Zoetermeer? Heb ook Zinkraamzorg Luna voorbij zien komen, leek me ook wel wat. Misschien dat er hier meiden zien die ervaring met hun hebben?
Ach... Toen ik eindelijk naar huis mocht en een paar weken later mijn dochter ook, was ik blij dat we even rust hadden en met zijn drietjes konden wennen. Allerliefst zit ook in Z'meer ja. Zijn volgens mij wel vrij nieuw, want toen ik de bevestigingsbrief kreeg stond erop dat ik clientnummer 43 was
@Toto: dat is ook weer waar en het lukte je vast ook wel zonder een kraamhulp! Was je vriend/man wel thuis? Nummer 43 klinkt inderdaad niet alsof ze al heel lang bestaan hihi. Ben benieuwd hoe ze gaan bevallen!
PKZ is erg goed! Veel tijd, lieve dames, ook voor de man, niet geheel onbelangrijk! En ze hebben ons erg veel geleerd.
Bij onze dochter hadden wij Zinkraamzorg Luna. Ook dit keer hebben wij voor dit bureau gekozen. Hebben we erg goede ervaringen mee!
@Brynn: bedankt voor je mening, zal PKZ zeker overwegen! @mandysuus: die sprak mij inderdaad ook erg aan, bedankt! Pfffffff, kiezen valt niet mee en ben ook nog bij prenatale diagnostiek vergeten te vragen of zij een speciale aanraden en wat zij van de 5 vinden die ik had opgeschreven. Volgende week dinsdag weer een kans, maar moeten dan ook wel snel beslissen. Kunnen mijn vriend en ik ondertussen nadenken over welke onze het meeste aanspreekt, zodat we daarna snel kunnen beslissen.
Eens! Twee keer gehad, twee keer heel goed bevallen. Mijn verloskundige is ook erg over dit bureau te spreken.
@Marrie: oké, zal ze zeker meenemen in onze keuze! Maar hoe kies je tussen al die verschillende en op papier goede bureaus?
Ik heb bij mijn zorgverzekering gekeken welk bureau het beste stond aangeschreven. Inmiddels wel 5 jaar geleden
@Marrie: dat is wel een goede, maar geloof niet dat dit soort dingen op de site van mijn zorgverzekering staan. Maar zal gelijk even kijken! Hoe heb jij dan gekozen tussen die twee?
Zilverenkruis.nl dan vergoeding & zorg, zoek een zorgverlener in de buurt. Scores worden direct vermeld.