Ja hier zie ik wel een heel licht streepje, hoop dat ie nu op gaat lopen! Zou nu wel door blijven testen met de kV en niet over gaan op andere testen, zo kan je namelijk duidelijker zien of ze oplopen.
Nou, mijn test van vanochtend valt tegen. Had gehoopt dat hij wat donkerder zou zijn maar dit is wederom heel heel erg turen... Daarnaast heb ik het idee dat er wel vanalles gaande is vanbinnen of is geweest. Heb van vorige week donderdag af en toe bruinvelies en een enkele keer donkerrood van kleur. Maar soms ook weer een halve dag niks. Ik heb echt geen idee welke kant dit opgaat...... Wat denken jullie?
Sorry maar ik zie helaas geen positieve testen. Ik wou dat ik anders kon zeggen. Dat wilt niet zeggen dat je later geen positief test kan krijgen maar deze zijn echt negatief. Als ik je openingsberichtje goed lees, zou aanstaande vrijdag pas je nod hebben? Dan ben je ook wel heeeeeel vroeg begonnen met testen. Ik zou echt nog een aantal dagen wachten met opnieuw testen want dit maakt je alleen maar onrustig en onzeker. Ik weet dat het moeilijk is om af te wachten, ben daar zelf ook niet zo goed in maar echt gun jezelf ook de tijd.
Ik zou inderdaad nog even een paar dagen wachten.als je daar geen geduld voor hebt zou ik gaan voor de nieuwe predictor early.van de kv 2v5 word je alleen maar onzeker want die geven de laatste tijd bijna standaard een tuurstreep.
Bedankt voor jullie reacties dames. Ik verlies sinds gisteren helder bloed, dus deze ronde is helaas voorbij... Vanochtend toch nog een test gedaan en ik blijf iets zien in de verte, op de foto nauwelijks tot niet te zien.
Er heeft misschien wel iets gezeten maar ja... doe morgen op mijn NOD de laatste test en dan is het goed geweest!