Ik wil gezonder gaan leven: meer bewegen en bewuster eten en drinken. Dan hoop ik dat ik ook wat af ga vallen. Verder wil ik proberen meer aan mezelf te denken en daardoor ook wat beter in mijn vel te zitten. Maar dat alles probeer ik nu ook al, maar 2013 wil ik er nog meer op gaan letten!
Ik heb besloten dat 2013 MIJN jaar gaat worden, na een ellendige 2012! Allereerst wil ik graag minimaal 10 kilo afvallen en dus gezonder gaan eten. Ten tweede wil ik heel graag weer naar school, hoop dat dit te realiseren is als alleenstaande moeder. Verder krijg ik in januari de sleutel van mijn nieuwe woning wat natuurlijk al een goed begin van het jaar is en ik heb besloten alle mensen uit mijn leven te schrappen die mij kei hard hebben laten vallen na mijn scheiding. Concentreren op de mensen die er wel voor mij waren/zijn en hopelijk mijn vrienden/kennissen kring uitbreiden
ik wil heel graag mijn cursus doorzetten waar ik net mee begonnen ben! Verder wil ik een iedere dag op een briefje schrijven waar ik dankbaar voor ben... voel me nl nogal eens niet zo lekker in mijn vel maar denk dat ik genoeg heb om dankbaar voor te zijn. Als het dan niet zo lekker gaat kan ik op die briefjes kijken en dan zien wat er allemaal wel goed is! Verder zou ik het prettig vinden als mijn man snel werk vind! En dat we een deel schulden kunnen gaan afbetalen!
Allereerst me minder snel druk maken om van alles en nog wat. Sparen en dus ook bezuinigen.als dat goed gaat dan zal punt een ook beter gaan. Afvallen.wil weer in maatje 42/44 passen.
Ik wil dit jaar nou eindelijk eens afvallen ben nog nooit zo zwaar geweest dan na de laatste zwangerschap
Meer genieten van alles Flink afvallen Meer bewegen Ook aan mezelf leren denken Minder druk maken om dingen
Mijn goede voornemen is, om alleen nog te investeren in de mensen die het waard zijn en niet om te investeren in mensen uit angst om ze te verliezen. Dit klinkt misschien arrogant, maar ik kom er steeds meer achter dat ik altijd maar iedereen tevreden wil houden. Sinds ik een burn- out heb gehad in 2012 en ik eens alles goed op een rijtje heb kunnen zetten, ben ik er achter gekomen aan wie ik mijn aandacht en tijd beter kan besteden. Best eng om te doen, je houdt toch liever vast aan oude gewoontes en vriendschappen. Maar ik denk dat ik er uiteindelijk alleen maar beter op word en daarmee ook mijn gezin.
Hele mooie Luna! Hier zijn het er 2; - een gezonde zoon op de wereld zetten - ons kerkelijk leven weer oppakken.
Ik doe eigenlijk nooit aan goede voornemens maar in 2013 ga ik echt afvallen. Ik wil weer maat 38 (heb nu 42 soms 44) en ben er klaar mee. Ik ga deze week nog even lekker genieten en dan is het klaar. Gestopt met roken ben ik gelukkig al (daardoor ook weer aangekomen, was al goed bezig met afvallen maar vond stoppen met roken belangrijker). En ik wil a.k. jaar toch echt eens mijn rijbewijs halen.
Mmmmmmm. Even denken. 2012 was een bewogen jaar. Op mijn moeder/haar man en tante/oom na heb ik de rest van mijn familie vaarwel gezegd. Heerlijk. Klinkt gek maar het voelt goed. Voor het eerst in mijn leven ben ik zo voor mijzelf opgekomen. Dus die trend zet ik voort. Voor mijzelf opkomen. Meer dingen voor mijzelf doen wat betreft sauna, maar ook hobbies. Liever doen tegen mijn oudste. Die is zo druk namelijk en we hebben de laatste tijd zoveel meegemaakt dat ik dat drukke gedrag niet altijd hebben kan. Ik kan het alleen steeds beter hebben. Genieten van elke dag. In mei lekker naar Disney. Een boom planten voor onze overleden dochter. Rustig aan ontdekken wat ik nu leuk vind betreft werk en dat ook gaan doen. Ook al is het putjesscheppen, lekker boeiend, als ik het maar leuk vind. Dus ook alle meningen van anderen laten vallen. De band met mijn moeder aanhalen. De weightwatchers weer herpakken en nog minstens 20 kg afvallen. Ik ben er al heel wat kwijt dus dat gaat lukken. Daar neem ik heel 2013 de tijd voor. Minder tijd op de Ipad vertoeven want men ik ben echt verslaafd. Meer bewegen maar dat gewoon in de dagelijkse dingetjes. Ik heb mijn auto verkocht dus ik zal wel moeten. Ik ga dus niet sporten want daar heb ik gewoon geen zin in. Hooguit thuis achter de wii. Mediteren, elke dag 5 of 10 minuutjes tot mijzelf komen. Actiever worden en niet meer hele dagen achter de tv hangen.