Hebben jullie nog goede voornemens voor dit nieuwe jaar? Ikzelf wil wat georganiseerder zijn, zodat ik minder snel dingen vergeet(hoop ik)! (bijv. verjaardagskaartjes sturen, afspraken duidelijk noteren, spullen kopen waarvan ik al maanden schreeuw dat ik het wil zal halen etc.) Ik moet de dingen gewoon duidelijker en overzichterlijker noteren, zodat ik het zie en dus hopelijk ook uitvoer!
Yup, afvallen. En ik ga er helemaal voor. Op m'n eigen manier dan. Wil rond Justin's verjaardag 5 kilo er af hebben en met m'n eigen verjaardag (aug) op t streefgewicht zitten (dus dan nog 10 er af).
Mijn enige en zeker niet onbelangrijke voornemen is een mooie, gezonde zoon of dochter op de wereld brengen.
Mijn goede voornemen: Stoppen met roken, hou het nu al 3 dagen vol, de eerste dag heb ik een nicotine pleister gebruikt, nu al 2 dagen zonder.
yep, afvallen! Er moet zeker 20 kilo eraf Mijn man doet mee, ookal hoeft hij niet af te vallen maar hij doet mee met niet snoepen enzo
Ik moet 50 kilo afvallen,ga dit via een dietiste doen. Was al begonnen maar hield het niet vol. Ga nu morgen weer beginnen,het is bij mij geen kwestie van willen maar MOETEN!
Ook ik wil afvallen.. zit met smart te wachten op het boek van sonja bakker dat ik heb besteld.. Als ik het er eenmaal af heb kan ik het wel bij houden.. Maar het begin is zo moeilijk.. Marsab.. Wat een goed voornemen heb je!
Hier moeten er 20 kilo af, ben er al 10 kwijt! meer tijd voor mijn broertje, aangezien we allemaal zo gehaast leven en hij doof is en dat veel tijd en aandacht qua communiceren kost. ga ik daar echt meer tijd voor maken
Ik wil ook afvallen... zo'n 10 kilo maar met 6/7 ben ik al heel blij! Nu nog de discipline zien te vinden
Afvallen...heel veel. ook met sonja bakker, ik was in 2008 al begonnen, maar moet zeker nog 25 tot 30 kilo afvallen ach zo blijf je bezig he
goede voornemen van 2009 is afvallen wil 10 kilo gaan afvallen. maar door de slechte periode waar ik nu in zit zal dat wel iets sneller gaan denk ik en zwanger worden