Hoe deden ze dat vroeger toch Maar wat mij betreft ook onmisbaar. Ik gebruik ook weeronline maar wil ook iets beters dus lees mee.
Buienradar. Al klopte hij vanavond niet. Daardoor heb ik met de auto gewerkt ipv de fiets en was het niet nodig. Zonde van de benzine
Buienradar. al heeft deze wel wat moeite gehad met de afgelopen 2 dagen. De regen en onweer buien schoven steeds verder op naar een later tijdstip. Maar ik denk dat het nu ook lastig te voorspellen was. Temperaturen zijn eigenlijk altijd wel goed
Ja je kunt meerdere dagen voorruit kijken. En het weer klopt echt bijna altijd wel. Al het weer, dus niet alleen de buien.
Hier ook Weer&Radar, prima alles-in-1-app. Voorspelling van de dag en komende paar dagen met buienradarschermpje er ook bij. Soms zit hij er naast, maar dat blijf je houden. Weeronline heb ik destijds na twee weken er weer afgehaald, die zat er inderdaad bijzonder vaak naast!
Ik gebruik mijn man. Die heeft het altijd goed. Hij kijkt naar de lucht en hoe de vogels vliegen en dat soort dingen. Helaas is hij er nog niet in app vorm Verder is de enige die hier werkt buienalarm. Maar vooral voor de lokale buien op korte termijn. Verder blijft het toch niet meer dan een voorspelling. Ik ga er dus nooit op af.