Ik heb een mix van kleding. Of er nou wel of geen merk op staat zal mij werkelijk aan m'n reet roesten. Ik koop wat ik leuk vind en dat kan een setje zijn van 100 euro maar ook van 10 euro. Met beide setjes mag hij van mij de zandbak in hoor daar zal ik niet wakker van liggen. En sja als het dan stuk/vies is nou ja pech. Merkkleding vind ik qua kwaliteit ook niet altijd geweldig. Zo vind ik Tommy Hilfiger echt dramatisch slecht, de zeeman en h&m kleding gaat nog langer mee. Ik ben trouwens gek op de h&m joggingbroeken 3 voor 10 euro en de kwaliteit vind ik top! De broeken van h&m gaan hier ook weer langer mee dan die van z8. Z8 ook weer zo een merk waarvan ik de prijs/kwaliteit verhouding niet vind passen.
Voor de zomer heb ik mee kleren van zeeman wibra en Hema. In de winter ook wel maar vind ik de collectie en kwaliteit vaak minder. Ik kan niet veel geld uitgeven aan metkkleding omdat ik dat aan mezelf ook niet kan. Maar bv een winterjas of ski pak mag voor mij wel wat meer kosten alhoewel ik doe ook via mp zoek. Hier trouwens ook veel 2e hands kleding. Zoek ik wel echt uit wat nog goed ia en wat niet (zit soms ook goedkope kleding bij ) Ze zit er nu zo kort in en smeert zoveel dat ik dure kleding echt zonde vind Misschien als we meer inkomen hadden dat het anders was geweest (al zitten nu we nu al ver boven het gemiddelde)
Voor stiefdochter heb ik veel Zara. Ze is heel slank en rank en dit merk past haar perfect! H&M broeken zijn haar altijd te ruim , en ik vind de kwaliteit van de shirts echt slecht paar keer wassen rek der uit. Ook heb ik veel Vingino maar dan geen spijkerbroeken wel al het andere. Dit koop ik bij mijn schoonzus haar schoonzus haha. Ook nog eens een achternichtje (hoebedoel je inteelt ). Ze heeft een Vingino winkel dus kan inkoop shoppen. Leggings en dergelijke wel gewoon Hema of wat dan ook. Dat soort dingen vind ik zonde. Nu moet ik ook zeggen dat stiefdochter echt heel lang in 1 maat zit. Ze is gewoon klein voor haar leeftijd en slank. Maar haar moeder is ook maar 1.58 en papa is 1.72 dus groot wordt ze niet.
Ik koop voor mijn dochter het liefst merkkleding (Z8, IKKS,Tommy,Jottum) maar bij de H&M heb ik ook al een paar keer iets heel leuks gekocht. Ze heb je van Tommy Hilfiger een leuke hippe spijkerblouse voor 80 en bij H&M een bijna net zo leuke voor 15, tja..dan weet ik het wel. Ook Hema vind ik leuk, geinige spijkerbroekjes en vestjes..in mijn ogen niets mis mee MAAR als ik mag kiezen loopt ze alleen in merk.
Hier veel C&A en soms H&M. Zeeman haal ik soms, bijvoorbeeld een effen longsleeve voor onder een shirtje of vestje oid en heb er nu voor 9 euro een geweldige knalroze spijkerjas gehaald voor de zomer(bijna exact dezelfde jas van bakkaboe is 30 euro) Gewone shirts/broeken haal ik er niet omdat die snel verwassen lijken, worden gauw kort en breed. Merkkleding alleen in de aanbieding (bijvoorbeeld name it via ikenmijnkind.nl) Naast dat we het niet kunnen missen vind ik het ook zonde om veel geld uit te geven aan kleding waar ze na een paar maanden weer uitgegroeid is. Enige waarbij ik niet bezuinig zijn schoenen, die zijn altijd helemaal van leer en bij een goede kinderschoenenwinkel, ook omdat mijn dochter moeilijke voetjes heeft (heel smal en platvoetjes)
Voor schoenen vind ik het niet erg om flinke bedragen neer te leggen, maar met kleding vind ik het onzin. Hier nieuw en tweedehands, merk en geen merk door elkaar. En alles mag vies worden en dus (buiten) in worden gespeeld. Hoeveel geld we uitgeven aan kleding hangt af van hoe ruim we zitten de maand. We gaan graag en vaak op vakantie, willen een leuk bedrag sparen voor de kinderen, knappen nog wat dingen op in huis en dagjes weg met vrienden en ergens goed eten doen we ook nog eens graag. Al dit voorgaande moet eerst betaald kunnen worden die maand, voordat ik dure merkkleding koop die maand. De leidster van de opvang heb ik ook eens gehoord over een boze moeder nav kapotte merkkleding kindje na buiten spelen. Ze vroeg aan mij of de oudste in die merkbroek wel mocht spelen en dat ik anders buitenspeelkleding mee moest nemen. Moest hard lachen, want was kleding van mp. Toen vertelde ze over die boze moeder.
Zl loopt in krijgertjes van familie en vrienden, zeeman, primark. En soms c&a en h&m. Ik vind dure kleertjes zonde hij groeit zo snel. En ik heb het geld ook niet voor duurder.
Hier alles door elkaar, van Wibra tot Vingino. Heb vooral veel broekjes van H&M in de kast liggen, vind de kwaliteit echt heel erg slecht, worden snel vaal. Heb ook een broekje liggen van Name-it en die blijft ontzettend mooi! Voorkeur heb ik wel voor bijvoorbeeld shirtjes voor name-it, zijn bijna niks niet duurder dan de H&M en vind ze persoonlijk veel leuker om te zien
Ik houd van merk en non-merk en kan ook een echte uitverkoop shopper zijn Merken ben ik trouwens kwalitatief ook niet altijd over te spreken. Z8 vind ik echt waardeloze kwaliteit. Maar ik heb ook wel jurkjes van Bengh of Ninni-vi- door de vingers gehad waar dingen scheef gestikt waren en/of naadjes los. Dat zijn dan jurkjes van ca 60 euro p/st. Ik vind het leukste om merk met goedkoop te combineren. Tuurlijk koop ik wel eens dat jurkje van 60 euro, maar die kan heel leuk zijn met een h&m vestje en zeeman maillot. Verder ben ik momenteel echt een uitverkoop shopper. Gisteren een mooi jurkje gescoord die nieuw 55 euro is en nu had ik hem nieuw afgeprijsd voor 20. Overigens vind ik h&m ook niet zo spotgoedkoop meer hoor.
Verschilt denk ik ook per kindje. Mijn dochter heeft 2 jaar lang maat 86-92 gedragen en mijn zoon draagt al 2 jaar 110 en gaat nu door naar 116. Hier kan ik dan wel optimaal van de kleren genieten
Ik ben ook totaal niet van de merken. Koop hier voor dochter bij zara, h&m en soms ook zeeman. Nou de kwaliteit vind ik hartstikke goed en ze kan er lang mee doen. Liever meer voor veel geld dan weinig hihi.
Ik koop graag bij H&M/V&D/Zara voor de kids. Toen ze klein waren kocht ik vaak petit bateua en ducky beau. Jottum vind ik leuk, maar echt te duur. Een jurkje van 180 euro vind ik echt belachelijk. Vingino bijvoorbeeld vind ik een vreselijk merk. Wat ik wel nog mooi vind en nog wel eens koop, maar dat in de outlet is Ralph Lauren of Tommy Hilfiger.
Zo'n moeder hebben we hier ook op de psz zitten. Kind komt dan in de duurste kleding aan en dan word er echt gezegd tegen de juf dat ze niet in de zandbak mag spelen en dat ze niet mag verven en eigenlijk wil ze het liefst nog dat er een juf binnen blijft met haar als de andere kinderen buiten gaan spelen. Sorry hoor, dan spoor je echt niet.
Nee, ben ik met je eens. Hier was laatst ook een moeder boos dat een witte legging niet meer wit was aan het eind van de dag. Tja, dan doe je je kind toch geen witte legging aan als je dat vervelend vindt.
Hier is het een mix van dingen. Normale spijkerbroeken/shirtjes zijn niet merk. Rokjes en jurkjes vaak wel. Overigens koop ik wel wat vaker merk als ik bij de outlet ben, maar dan sla ik meestal in.
Ik koop wat ik mooi vind. Van Zeeman tot scotch and soda. Maar 70 euro uitgeven voor een jeans waarin gewoon gevoetbald wordt gaat me te ver. Wel vind ik broeken van Cars, tumble n dry, name it etc. mooier vallen en het model blijft mooi na tig keer wassen. En hier laat ik de broek gewoon repareren als er een gat in zit op de knieën.
Niet? Nou heb het echt met heel veel kleertjes gehad wat merk was. En nee me dochter is niet druk of onhandig ofzo. Winterjas van kiezeltje van ik gok anderhalf jaar terug (die lakjasjes) zaten ook al na 4 maanden scheuren in de lak, rokje van z8 waarvan de kleuren doorliepen of shirts uit model gaan.. Nee heb het echt zat mee gemaakt hoor. Maar goed ik blijf het kopen omdat ik het toch leuke kleertjes vind.. Maar echt niet met het idee dat het beter blijft dat merk kleding
Ik koop meestal dure kleding. Blijft langer mooi over het algemeen. Daarentegen hebben mijn kinderen geen 30 setjes. Dat vind ik wel onzin. Ook vind ik het niet leuk dat als ze iets van de H&M bijv. aanhebben dat nog een paar kinderen op school in hetzelfde lopen. Ook vind ik de pasvorm heel belangrijk en ik vind zowel H&M als bijv. Hema heel wijd vallen, past niet mooi bij die smalle kindjes van mij.