Ik heb mijn 'trouwjurk' bij h&m gekocht voor 20 euro. Zeker in deze tijd hebben zij leuke jurkjes voor leuke prijzen.
Oh jammer mijn jurk is een 44 Heb geprobeerd er 1 up te loaden maar het bestand is te groot en krijg hem niet kleiner Misschien lukt het zo: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/41207_155661547792645_574003_n.jpg
waarom geef je hem gratis weg? hij is echt prachtig Jammer dat bij ons het huwelijk even is uitgesteld door omstandig heden ik zou hem zo aan willen trekken haha
Als ik er iemand blij mee kan maken doe ik dat graag! Hij ligt hier toch stof te vangen en dat vind ik helemaal zonde!
Ik heb hier op zolder nog een jurk hangen.. Nooit gedragen. Hij staat op Marktplaats. Hij is uniek. Ivoorkleurig en met de hand afgewerkt. Marktplaats.nl - Nooit gedragen unieke trouwjurk maat 38 - Trouwkleding en Trouwaccessoires De vraagprijs is misschien wat aan de hoge kant voor je zoals ik heb gelezen maar ik denk dat we daar wel over uit kunnen komen. Onderhand wil ik er toch wel graag een keertje van af. (nieuwprijs was 1500,-)
www.leukekledingenzo.nl Hier had ik mijn trouwjurk gekocht. Misschien zit er iets leuks voor je tussen
Ik weet niet waar je vandaan komt en hoever je ervoor wilt reizen. Zelf ben ik voor mijn trouwjurk naar Assepoester in Arnhem gegaan. Goed geholpen, veel keuze en niet te gek duur. (Hoewel ze ook wel duurdere jurken hebben hoor!) Maar wel anders dan wanneer je in een gewone kledingwinkel een feestelijke jurk koopt. Hoewel dit natuurlijk een perfecte tijd van het jaar is om een feestjurk te kopen! Veel keuze nu.
Hier ook, helemaal tevreden!! Iets mindere afwerking, maar dan moet je hem op 10cm afstand bekijken wil je dat zien. Iedereen vond mn jurk prachtig!
Ik heb ook nog een jurk! Donkerblauw strapless met steentjes Weet alleen niet of ik een foto heb maar als je interesse heb zal ik er wel een sturen. Nieuwprijs was 110
Ja dat wel maar een ander is het tot nu toe nog niet opgevallen! ben benieuwd of het op de dag zelf ook bij iemand opvalt. Ik had de jurk snel in huis en was helemaal blij met de prijs.
ik heb een trouwjurk te koop deze alleen gepassen die mag weg voor die prijs maar is wel eh met roosjes er zit n hoepel in maar deze kan je ook weg laten.. ik vind hem heel mooi champagne kleur met wat bruine tinten altijd spannend zo'n dag
Je kan misschien de site van suitsyouwell.nl nog proberen, zijn goedkope galajurken, ik weet alleen niet of ze ook ivoorkleurig hebben. En anders kan je misschien nog goedkope mooie jurken/pakken voor je kids vinden.