Ik ben nu aan het werk in de zorg, thuiszorg. Dat gaat natuurlijk door. Meer mensen lekker aan het werk? Nu even wat eten tussendoor en zo weer gezellig verder. Wel triest want veel clienten zijn alleen. Weet dat veel mensen aanbiedingen ook afslaan maar sommige zijn echt niet uitgenodigd. Werkse!
Ik heb vanmorgen ff gewerkt. Werk in de rozen en die groeien ook gewoon door dus moeten ook geknipt worden.
Ja. Vandaag dagdienst gehad in het verpleeghuis. Morgen ook weer een vroege dienst. We proberen er toch altijd weer wat speciaals van te maken zowel voor de bewoners als voor het personeel. Vandaag uitgebreide kerstlunch gehad met de bewoners. Ze hebben genoten.
Vandaag vrij maar vannacht wel op mijn werk geslapen. Morgen een late dienst en dan weer slaap. Reed vanmorgen terug naar huis en zag een vrijwel lege trein rijden. Bedacht dat ik dat echt heel erg zou vinden om als machinist te werken met kerst. In de zorg is het overduidelijk dat de mensen echt jou nodig hebben. Maar om nu een hele dag met een bijna lege trein te rijden?! Op dit moment bijna half team ziek. Net weer melding voor morgen. En al heel wat diensten op moeten lossen. Top drukte dus.
Morgen late dienst op een pg woning. 1 januari een dagdienst, zal iets pittiger zijn Heeft ook wel iets, werken met kerst! Werk ze allemaal!
Ja hoor, de koeien worden ook met Kerst gevoerd, verzorgd en gemolken. We hebben vanmiddag gecourmet, vanavond gezellig aan de toastjes en morgen rond 12.00 u bij de schoonfamilie aanschuiven. En eigenlijk vinden we het ook wel fijn om tussendoor nog even fijn aan het werk te mogen, lekker buiten en in de stal met het hele gezin. Jammer is dat het niet mogelijk is om met de kerst dagen naar mijn familie te gaan , die wonen 300 km verderop. Maar dat lossen we op doordat ik dan alleen met de kinderen na de Kerst er voor een paar dagen heen ga.
Heb gisteren de hele dag gewerkt. Vandaag alleen oproepdienst, dus moet er wel rekening mee houden. Moet binnen 25 min op mn werk kunnen zijn.
Hier dit jaar met kerst vrij, maar ik mag met oud en nieuw 2 avonddiensten draaien (PG verpleeghuis). Werkse allemaal!
Ik werk in de thiszorg en heb vanmorgen een ochtenddienst gedraaid, maar ik had geen klagen ik ben immers om 6.50 begonnen en was om 9.45 alweer klaar. Geen groot pakket vandaag voor mij dus. Werkse voor iedereen die mag werken nog deze dagen!
Gisteravond gewerkt, vanmorgen en vanmiddag gewerkt en morgen middag nog werken. Dan zit kerst er weer op. Werk met dementerende ouderen. Oud en nieuw lekker vrij.
Ik werk ook in de zorg. Kleinschalig wonen. Vandaag ochtenddienst en een Kerstbrunch met bewoners en familie. Zo leuk! Morgen dienst van 16.30/21.30. Ook leuk!
Vanmorgen tot 10.15 gewerkt.daarna met de collega's even gebruncht,elke collega had wat lekkers meegenomen.morgen dagdienst en dan zit de kerst er gelukkkig weer op..word rustig dagje veel mensen gaan weg..werk in een verzorgingshuis.
Veel in de zorg zeg! Heerlijk werk al zeg ik het zelf. Ik ben klaar, hopelijk geen oproepen vanacht want morgen weer om 8 uur beginnen. Trusyen en werkse voor de nachtdienst
Geen zorg wel morgen werken de hele dag ik vind het niet erg ik merk het in januari flink 😂😂😂