ik ben ht weer... afgelopen zondag een knaltest van predictor gehad dus had besloten om niet meer te testen. zondag gemeenschap gehad(gestoten tegen mijn baarmoedermond, deed wel zeer) maandag ochtend licht roze op mijn inlegkruisje. dinsdag bruinverlies(klein beetje) dinsdag avond was het over. woensdag bruin/rood. na paar uur hield het ook op. donderdag weer roodachtig en weer na uurtje opgehouden. kon pas donderdag middag testen. 1.eerste test is predictor van afgelopen week zondag 2. kv test met middag urine(had uur voor de test ookal geplast) natuurlijk veels te licht dus ging er vanuit dat het weer mis is 3. predictor met avondurine (is die gevoeligger dan kv?) 4. kruidvat van vanmiddag (test liep niet goed op) nu verlies ik BIJNA niks meer(paar druppels als ik te druk ben geweest) is de kv test echt zo slecht tegenwoordig? of predictor vals te knal?
Je testen zien er mooi uit toch? En je kunt idd beetje bloed verliezen als je baarmoedermond gevoelig is.. Ik zie mooie testen en verwacht niet dat je hoeft te maken. Maar als je twijfels hebt, kun je altijd even advies vragen bij de verloskundige.
ik heb dinsdag echo gepland staan. mijn kv testen van vorige week waren veel donkerder dan die van gisteren, vandaar dat ik me zorgen maakte en verder ging testen om te kijken of ze lichter werden
Gezien je knal knal predictor ( je weet dat de donkerste streep de test-streep is?) Denk ik dat je kv testen het hook-effect hebben bereikt. Dat ik vrij normaal met jou termijn. Dan kunnen ze de hoeveelheid hcg niet meer aan en worden ze lichter. Je kan testen of dit aan de hand is door je urine te verdunnen met 50% water. Bij de kv-testen kan je doortesten tot je een knaller hebt maar daarna moet je stoppen wil je niet onzeker worden.
Je haalt me de woorden uit m’n mond Geen zorgen @Dilya. Bloedverlies komt zoveel vaker voor dan je denkt.
dankjulliewel dames, dat geeft mij hoop. al mijn mk begonnen ook met bruinverlies, maar ook bij mijn zootje had ik bruinverlies rond 7 weken. nog maar paar dagen en dan krijg ik echo, maar oooh dat duurt voor mijn gevoel zo lang.
Die kruidvat testen zijn niet meer wat ze geweest zijn hoor! En alles is beter doorbloed als je zwanger bent dus daarom denk ik het bloedverlies, geen zorgen maken!! Laat je ons weten hoe je echo is gegaan? succes met wachten! Ik weet hoe traag de dagen voorbij KRUIPEN als je op je eerste echo moet wachten
bruin/roodverlies maakt me toch erg onzeker. vanochtend plas bewaard en net naar action geweest. bovenste test verdund met water 50% onderste onverdund.
Ik vind je testen er goed uit zien hoor. Met het verdunnen met water heb ik zelf geen ervaring dus ik weet niet wat dat met je test doet. Maar ik snap dat je er onzeker van wordt.. denk dat je helaas niks anders kan doen dan wachten tot je echo
Op basis van die kV test denk ik nog steeds:hmmm,ik weet het niet.Vooral in combinatie met je bloedverlies. Op basis van de predictor denk ik:Gefeliciteerd,toptest! Ik denk dat je gewoon even de echo af moet wachten,ik duim mee!Het komt vast goed,er zijn wel meer rare kV testen de laatste tijd.
jaaa dit dus, vond de kv testen echt zo raar. weet je mssn of de predictor(express/early) gevoeliger zijn dan de kv? en hoe is de gevoeligheid van action tov kv? ik kan helaas niks doen anders dan afwachten en niet testen kan ik niet(ben een controlefreak)
De action testen vertrouw ik nooit,daarom had ik die ook niet meegenomen in mijn antwoord. Predictor is wel wat gevoeliger maar niet heel veel.Vooral de streep is sneller donkerder dan bij kV. Ik snap het hoor,hoop goed nieuws aankomende week.Wanneer mag je?
Het is naar mijn idee ook dat je concentratie hcg te hoog is. Vooral als je banner klopt qua termijn. Denk dat veel mensen dit zouden hebben als ze testen na 6 weken. Het lijkt mij verstandig te stoppen met testen en je echo af te wachten want nu maak je jezelf alleen maar zenuwachtig
Precies dit. En na gemeenschap kan er inderdaad wat bloed vrijkomen. Je bmm is veel meer doorbloed tijdens de zwangerschap. Ik had dat bij mijn eerste zwangerschap ook. Niks om je zorgen over te maken.