Volgende week gaan we voor een paar dagen naar praag. We hebben ongeveer 2,5 dag te tijd om dingen te bezoeken enzo. Ook zijn we afhankelijk van het OV. Wat "moeten" we in deze 2,5 dag zeker niet overslaan? Ik heb wel wat in gedachte. Maar er is zoveel te zien en te doen in praag dat ik even niet meer weet waar uit te kiezen wat we zeker niet moeten overslaan nu. En wie kan mij vertellen of de prague card voor 2 of 3 dagen het waard zal zijn om aan te schaffen? Heel erg bedankt alvast!
Ik ben 1,5 jaar geleden in Praag geweest. Elke ochtend om 10u dacht ik is er een gratis tour van 2 uur ofzo, aan het einde bepaal je zelf of je de gids iets wilt geven en hoeveel dan. Dat vind ik echt een aanrader. Je ziet veel van Praag en onze gids kon heel boeiend vertellen. De dag erna hebben we een kasteeltour geboekt. Dat kan ik ook wel aanraden. Tis heel mooi daarbinnen en eromheen die tour moet je wel voor betalen maar kost niet gek veel. Verder is praag gewoon een mooie stad. Je kunt er goedkoop eten. Wij zijn er 3 dagen geweest, elke dag uit eten en geloof dat we 10 of 15 euro per dag kwijt waren ofzo. Geniet ervan!
De joodse begraafplaats! Niet het eerste waar je aan denkt als je een stad gaat bezoeken, maar zeer de moeite waard! Echt heel indrukwekkend.
Idd iets waar je niet gauw aan denkt. Maar is er wel 1 die ook boven aan mijn lijstje staat. Daar zetten we maar even een extra ! achter
Een paar maanden geleden is dezelfde vraag voorbij gekomen met veel tips. Middels de zoekfunctie kun je dat topic denk ik nog wel vinden. Veel plezier in Praag!
Prachtig en sprookjesachtig, maar ongelooflijk druk en toeristisch (en warm ). Achteraf gezien waren we er ook veel te kort om veel te zien (anderhalve dag), dus hij staat nog steeds op mijn lijstje We hebben vooral veel rondgelopen in het centrum, Karelsbrug gezien, Hamleys bezocht.
Ik zal daar ook even kijken. Thanks! Toevallig nog iemand die me dan zou kunnen vertellen of zo'n prague card de moeite waard is?