gordijnen laten maken bij de hema

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Sila24, 6 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    #1 Sila24, 6 apr 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 6 apr 2011
    hoi dames,

    me ma belde me net wakker dat ik om half 4 bij de hema moet zijn om gordijnen uit te zoeken. Er is nu een actie dat het gratis wordt gemaakt. Maar geldt dat ook op alle gordijnen?

    En wat voor soort gordijnen is leuk voor op de babykamer?

    Ik heb nu jaloezieen en die laat ik ook hangen , zal ik dan vitrage op maat laten maken?
     
  2. Mama van 3

    Mama van 3 Fanatiek lid

    31 mei 2010
    3.254
    0
    0
    oef kijk hiermee uit hoor. Bij kwantum hebben ze die actie vaak ook, maar dan maar op een paar gordijnen. dus vraag dat even goed na!!

    Wij hebben deze gordijnen van de hema:

    voor onze zoon: HEMA - raambekleding - samenstellen

    En onze dochters:
    HEMA - raambekleding - samenstellen


    Bij beide hebben wij het gecombineerd met een grijze muurwand en witten muren. De gordijnen fleuren het geheel echt op. En het is goede stof!
     
  3. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

  4. Marlous28

    Marlous28 Fanatiek lid

    5 mei 2010
    2.645
    0
    36
    Twente
    Onze gordijnen zijn nu in de maak bij de Hema. Wij hebben effen velours gordijnen genomen. Ik vond de keuze voor echte kinder-gordijnen niet zo heel ruim. Wij hebben trouwens ook al witte jaloezieen hangen en daar komen effen oranje gordijnen over heen.
    Misschien een tip: Kijk vooraf even naar de prijzen op de website van de Hema. Die van ons waren een euro per meter goedkoper op internet dan in de winkel. Als we niet van te voren op internet hadden gekeken dan had ze ze gewoon te duur verkocht. Over het eindresultaat kan ik nog niets zeggen. Ik verwacht één dezer dagen dat hij klaar is.
     
  5. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    marlous thnx voor de tip.. ik zit nu al te kijken op de site en zie al dat het niet geldt voor alle gordijnen. Hopelijk hebben ze in de winkel stof want zo op de site kan ik niet zien of het wel echt zo mooi is in het echt of niet.
     
  6. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    ff gauw een vraagje.. wat bedoelen ze met 2 gelijke delen ? ik wil gewoon 1 deel
     
  7. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Let goed op dat je zelf weet hoe je zoiets op moet meten. Wij hadden zo'n ontzettend domme jongen bij de Hema, dat we maar een andere keer terug zijn gekomen toen er een anders stond op die afdeling. Die had alles wel goed opgemeten, kregen we bericht dat de gordijnen klaar waren, hadden ze ze niet. Of we een week later weer terug konden komen, hadden ze ze nog niet, en de keer daarop weer niet. Ik ben toen nogal boos geworden, toen gingen ze wat beter zoeken en wat bleek...onze gordijnen waren al die tijd al bij de Hema aanwezig, maar ze hadden ze op een afwijkende plek opgeborgen.
    Heb het daarna nog 1 keertje laten doen bij de Hema en toen gewoon bij een ander filiaal, daar ging het wel goed.
     
  8. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    Dat je aan 2 kanten van het raam gordijnen hebt hangen die dus in het midden sluiten. 1 Deel dan zou je alles van links naar rechts moeten schuiven of van rechts naar links natuurlijk. @ ongelijke delen kan ook: dat hebben wij in de aanbouw, de gordijnen sluiten dus niet in het midden.
     
  9. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

  10. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Wij gaan ook voor de Hema gordijnen. Moeders heeft er goede ervaringen mee.
     
  11. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    angel welk gaan jullie nemen?
     
  12. whitesaber

    whitesaber Niet meer actief

    Wij hebben Robin Gordijnen van de hema
    Donker grijze beneden en turqoise boven in mijn kereltje zijn slaapkamer :p
     
  13. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Wij gaan voor deze: HEMA - raambekleding - samenstellen

    Wilde perse limegroene gordijnen aangezien dit de hoofdkleur in het kamertje is (muren blijven wit). Dus mag wel wat kleur in.
     
  14. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.029
    1.851
    113
    Provincie Groningen
    Hema heeft veel vaker actie's met gratis maken!

    Op de slaapkamer van onze dochter hangen gordijnen van de hema, zijn prima gordijnen.
    Op de andere slaapkamers hebben we gordijnen van de kwantum, zijn we ook erg tevreden over.
     
  15. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

  16. angel229

    angel229 Niet meer actief

  17. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

Deel Deze Pagina