Oh ik had het Dennis zo gegund! Ik vind Chateau Meiland ook leuk hoor, stiekem wel een beetje fan maar ER had bij mij net wat meer de gunfactor. Zeker icm Dennis en het hele gebeuren eromheen. Beau vond ik een terechte winnaar! Verder vond ik de presentatie/sfeer af en toe wat....apart en ongemakkelijk.
Iedereen helemaal opgedirkt voor dé prijs van het jaar, en die Bram huppelepup denkt dat hij bij een Roast staat, ipv het Televiziergala Ik had gehoopt op Beste zangers en anders ER, vanwege Dennis. Dat was toch wel het allermooiste moment. Die ontroering vanwege zijn vader
Gekeken en ook gestemd op expeditie Robinson. Had het ze zo gegund na al die jaren, en voor Dennis nu helemaal. Beste zangers had ik ook nog wel prima gevonden. Wat er nou zo leuk moet zijn aan chateau Meiland begrijp ik echt niet. Vind hem vooral irritant.
Achteraf gezien geef ik Bram gelijk ook. Als een gillerig realitysoapje/klus programma 'het beste programma' (want daat staat de ring voor) is wat de Nederlandse tv-land heeft opgebracht afgelopen jaar, is het dieptriest gesteld de toekomst van de televisie.
Dat is ook wat ik vandaag tegen iemand zei. Ik vond hem effe grappig, maar was daarna 2 uitzendingen wel klaar mee
Die mening deel ik ook, absoluut. Ik vond alleen de bewoordingen niet gepast. Maar misschien heb ik een tere ziel en vinden anderen het wel meevallen. ik vond het ook niet terecht dat Chantal er met de prijs vandoor ging, ipv Eva Jinek. Maar Chantal is in bijna elk programma wel te zien en Eva niet. Maakt dat Chantal een betere presentatrice? Nee, niet per se. Maar ze bereikt wel een groter publiek. En wellicht nét dat publiek die veel stemmen.
Ik denk dat dat hele publiekstemmen het juiste gewicht van de prijzen volledig onderuit haalt. Hoe waard zou een oscar of goldenglobe zijn als je die krijgt obv willekeurig stemmen door de mensen zonder inhoudelijke kennis. Uit de televizier prijzen zou ik de titels "de beste" hierom vervangen door 'populairste' programma of presentator. En dan vervolgens een vakjury laten oordelen over de inhoudelijke kwaliteit / grootste journalistieke waarde enz.
Eens amdaa Dit heeft niets te maken met het beste programma.. er zijn echt wel echt nuttige en goede programma's op tv die zo een prijs zouden verdienen. Zo slaan die prijzen nergens op.
Wat is er met Dennis aan de hand dan? Ik vond hem er slecht uitzien. Ergens las ik iets over drank problemen...maar dat zou ook maar zo verzonnen kunnen zijn natuurlijk. Ik vind dit soort prijzen sowieso onzin. Er wordt altijd gedaan of die BN'ers iets hebben neergezet waarbij ze de oplossing voor wereld vrede hebben ontdekt. Ik moet altijd een beetje lachen om die zelfverheerlijking van bekende mensen. Ze doen gewoon hun werk niks meer en niks minder. Hetzelfde met voetballers. O wat kan Ronaldo goed spelen. Ja en? Wat heb ik daar aan?