ahhhhh ik krijg er gewoon tranen van.. wat zielig voor je ventje en jou zeg! pffff mijn dochter heeft nog nooit haar billen stuk gehad dus weet niet wat ik zie! ik heb hier creme liggen heb ik in de apotheek in griekenland gekocht omdat ik uitslag had van de warmte kenacomb heet dat en die arts vertelde dat ze dat aan babys gaven tegen luieruitslag er staat op cream for external use with antipruricit,anti-inflammatory,antiallergic,antibacterial action mischien hier even bij je huisarts naar vragen Kenacomb succes
hem in een badje doen met veel baby olie! en hem daar een minuut of 5 zeker in laten zitten. ook opgeklopt eiwit helpt. succes bij de huisarts!!! (kan ook een schimmel zijn heeft mijn dochtertje gehad en met een zalfje van de huisarts was het snel over)
Pure olijfoliezeep raspen (of een stukje afsnijden en in het badwater oplossen) in het badje, geen zepen met allemaal rommel erin, je kan met die zeep ook gewoon de haartjes wassen. En ook handig is dat ze er niet glibberig maar juist stroef van worden in het water hihi. Maar na het afdrogen zijn ze heerlijk zacht, en dan ook insmeren met een pure olie. Geen natusan en zwitsal gedoe, gewoon jojobaolie olijfolie amandelolie,.. zijn niet eens duur maar wel goed voor de huid. Met een beetje geluk knappen de billetjes daar ook van op
achosie...wat zielig voor t ventje hoop dat t snel opgelost is...zou zo geen gouden tip weten voor je
Ik ben beniuewd, hoe het nu is? Fijn dat je hem zijn pamper uit hebt gedaan, maar met een dikke handdoek hoeft een zeiltje niet perse hoor, gewoon vaak de katoenen luier verwisselen want het moet droog blijven! Succes!
ach gossie wat zielig! ik hoop dat het gauw over is. ik heb geen tips voor je maar wil je veel sterkte wensen...
Ach, wat zielig, mijn zoontje heeft het ook eens vreselijk gehad, nadat hij 2 weken nog stop diarree had. Gelukkig werkten Bepanthen/Weleda billenzalf en maizena wel. Daarnaast waste ik zijn billen na elke poepluier met een hydrofielwashandje en een sopje met een heel klein beetje Weleda babywasspul met een schuitje amandelolie. Daana droogföhnen (niet te warm uiteraard), Heilwolle tussen de billen (dat is een pluk onbewerkte wol, zodat de huid gewoon kan ademen en het wolvet ook nog wat beschermt. Sterkte, ik hoop de de dokter ook een goed werkend zalfje of oplossing heeft, zo zielig!
1 maand oud1 kan echt geen allergie zijn. hoe lang smeer je schimmel zalf en hoe vaak?je moet groter gebied smeren dan waar de uitslag is en het kan echt een week duren totdat het werkt en je moet dan nog door gaan. billen wassen met water, ipv billendoekjes, ook geen sensitief doekjes. veel maizena en heel vaak verschonen. je kunt met handoekjes en luierdoekjes een plekje maken op je eigen bed om je baby te leggen.
Mijn zoontje heeft het ook erg gehad. Ik weet niet of het hier al genoemd is, heb namelijk niet de antwoorden gelezen, maar mijn tip is Maizena! Dat gebruikte ik bij open wonden (gewoon als talkpoeder gebruiken, ik deed dat ook altijd in een lege talkpoeder bus), en als de wond dicht was gebruikte ik billenbalsem van Weleda, super spul!
Mijn dochtertje heeft ook al een paar dagen open plekjes, voor het eerst gelukkig, maar het is wel erg zielig. Heb vanochtend de HA gebeld omdat ze niet kleiner worden ondanks vaak verschonen/smeren etc, en de HA raadde zinkzalf aan (ik dacht dat dat hetzelfde als sudo was, maar niet dus). Dus nu ongeparfumeerde zinkzalf en het lijkt na een halve dag al wat beter te gaan, het sluit in ieder geval de open plekjes goed in af in tegenstelling tot de andere smeersels.
Hier raadde de huisarts dit ook aan! En inderdaad vanaf vanochtend gesmeerd en de plekjes worden al een stuk minder. Heb de zinkzalf van Zwitsal trouwens. (is al genoemd in dit topic)
Onze kleine heeft echt volmaakte billetjes nog nooit kapot geweest en zelfs niet rood behalve 1 keer de zinkzalf van zwitsal was op en gebruikte een probeerverpakking van Sudo binnen 1 dag rode billen en een beetje schaal dus snel maar weer zwitsal zinkzalf gekocht geweldig spul Ben wel benieuwd hoe het bij de HA was.
heb je nog celstof matjes uit je kraampakket? leg hem daar eens op in zijn blote billen.wel even een hydrofiel washandje op zijn zaakje maar de rest is dan vrij om te ademen
Nou ben naar de HA geweest die zegt dat het uitslag is wat is gaan ontsteken. Dus ze heeft een speciale zalf gegeven hiervoor. Heb ik opgehaald bij de Apotheek en vandaag voor het eerst gebruikt. We hopen dat dit nu helpt!!
Ik kwam ff kijken hoe het afgelopen is. Is dus maar goed dat je gegaan bent. Hopelijk helpt het snel.