Hallo, Vraagje... 16 mei ongesteld. Sinds gisteravond bruin, helder rood bloedverlies. Sinds vanochtend ook krampen. Afgelopen 2 maanden een cyclus gehad van 28 dagen. Is dit de innesteling of menstruatie?
Het zou allebei kunnen zijn. Innesteling kan goed gezien de datum van16 mei. Ik had alleen zelf ook de 3e ronde een hele korte cyclus van 17 dagen waarvan ik dacht dat het een eisprong bloeding was. Bleek dus een menstruatie te zijn, het kan alle kanten op. Erg vervelend maar zou t even afwachten hoe lang de bloeding duurd.
Ik denk dat ik het antwoord heb... ongesteld. Het is namelijk zoveel en helder rood dat het niet een.innesteling kan zijn. Dan heb ik deze maand een erg korte cyclus. Kan misschien met de hooikoorts te maken hebben?
Dan heb je een cyclus gehad van 22 dagen, niet gek hoor. Kan even duren voordat het weer een beetje normaal loopt. Wacht het bloeden even af en het aantal dagen, ik weet namelijk niet hoe dat zit met een innesteling, hoeveel bloed daarbij komt kijken. Ik geloof dat dat ook maar zelden gebeurd en niet veel is, maar je weet het natuurlijk nooit. Niemand is hetzelfde. Zolang je eventjes uitgaat van een korte cyclus, valt het alleen maar mee. Dus nu voor jezelf eventjes opnieuw tellen vanaf gisteren. Hopelijk is je eitje dan ook weer netjes over 2 weekjes
Lien ik wil je wel even positief nieuws geven. Mijn nicht heeft ook bbm gehad en 1 eierstok verwijderd en met 1 eierstok daarna gelijk 2 Kids gekregen jongetje en meisje. 2 jaar na elkaar!
Geanonimiseerd. Had eerst nog de hoop dat t een innesteling kon zijn, maar nu is het zoveel bloedverlies. We zijn nu weer 2 maanden aan het proberen na mijn bbz. Merk dat ik toch wel.iets angst heb of het nog wel gaat lukken.... we wachten al zolang en nu naar zn bbz helpt dat niet mee. Ga nu toch maar weer ovulatietesten kopen.