Onze dochter slaapt de laatste paar weken erg slecht overdag. Ze heeft ontdekt dat ze in haar bedje kan gaan zitten en zich dan op kan trekken aan de spijlen. (Dit lukt overigens nog maar met 1 been ) Na 45 min. wordt ze wakker en dan gaat ze aan de slag met zitten en optrekken. Nu gaf de oppas als tip om haar overdag in het campingbedje te leggen. Dan kan ze zich niet op gaan trekken, heeft ze dus minder prikkels en slaapt misschien dan weer verder na die 45 min. Iemand die dit ook gedaan of geprobeert heeft? Of andere tips? Groetjes shampoo
Ik herken je verhaal, maar nooit overwogen om een campingbedje neer te zetten. Ze is in een ontdekkingfase en je kunt dit moeilijk tegen houden denk ik. Maar als het helpt ja waarom niet. Ik zou het zelf niet doen.
Tja ik weet niet of ze in een slaap zakje ligt. maar dat kan je ander ook nog proberen maar wat mama van sam ook al zei. het is toch ook weer een stukje ontwikeling waar ze door heen moet. het is mischien een kwestie van een paar weken. en op zich zou het dan een goede oplosing kunnen zijn. je legt dan gewoon haar eigen matras er in en ze ligt prima
op xich kun je het altijd proberen!! maar wat ik dan weer denk...zou ze niet gefrustreerd raken dat ze zich niet meer kan optrekken??(haha kijkende naar de kleine pittige uk hier)is dan nog wel niet zover maargoed.. je kunt t altijd proberen succes!!
Je zou het kunnen doen, ik heb er eigenlijk nooit aan gedacht. Er zijn altijd van die fases die ook vanzelf weer overgaan en daar moet je dan even doorheen . En daarna gaat het weer beter.