Graag zwanger worden in 2011 van een derde kindje deel 3!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door surf, 6 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Hoii meiden,

    Ben vandaag weer naar het ziekenhuis geweest en ze hebben me geleerd hoe ikmezelf moet prikken. Had half 11 2 boterhammen gegeten en officieel moet je 2 uur na het eten prikken nu was ik daar half 12 dus uutje te vroeg om te prikken maar goed moest het toch leren mijn waarde was 6,9 mag nie hoger als 6,7 zijn dus moest half 1 thuis opnieuw prikken en toen was ie nog maar 6,1!! Anyway moest supervaak prikken nuchter voor en na ontbijt voor en na lunch voor en na avondeten en voor slapengaan dag erna alleen nuchter weer dag erna zelfde pffff arme vingers..... Verder moet ik naar de dieetist voor voedingsadvies en over een week hoor ik hoe veer nadat ze me waardes heeft gezien die ik gewoon kan mailen ben beetje overdonderd door alle info en dingen die ik moet laten staan kan daar nog nie zo goed mee omgaan:( hopelijk gaat het strax beter zie het nu allemaal echt even niet meer zitten en wou dat het al april was.... Als mijn waardes nie goed zijn deze week moet ik meteen gaan spuiten:(:( 1 voordeel wordt dan wel met 38 weken ingeleid.... Maar denk dat trug naar de vk er niet in zal zitten zoals ik nu hebbegrepen:(
     
  2. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    24 jun 2009
    5.789
    0
    0
    delfino heb je zw suiker?
     
  3. Smile

    Smile Fanatiek lid

    11 sep 2008
    4.358
    0
    0
    Delfino knuffel!!
     
  4. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Dat is wat ze zeggen benzelf niet overtuigd drm heb ik er ook zo'n moeite mee... Na deze week weten we het zeker;)
     
  5. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    Wie wil er wat nestdrang van me hebben? Gratis en voor nix! Ik heb er een overvloed van! :) een ideale combinatie met verhuisrommel! Maar dan weer niet als je 34 wkn zwanger bent, last van je bekken hebt en 2 kleine kids hebt rondlopen:( pppffffff ben kapot!
    En dan moet ik nu gaan koken en vanaaf de kids in bad doen, terwijl mn vent niet thuis is *zucht*
     
  6. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    @delfino, jeetje meid, wat n gedoe zeg. Hopelijk eind van de week meer duidelijkheid! Volhouden meid!! *Digiknuf*
     
  7. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    Dannie: hier graag! En dan ook wat energie anders is het alleen maar frustie hihi

    Ow Delfino: hoop dat het meevalt na deze week, want weet precies hoe het is van m'n broer... Prikken heeft hij bij mij ook weleens gedaan. Spuiten niet, dat heeft m'n broertje wel geprobeerd maar ik durfde niet... Hopelijk komt het niet zover! Sterkte!
     
  8. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    Dannie: kunnen de kindjes niet morgen in bad? Denk aan jezelf hoor!
     
  9. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    Surf, zou idd ook morgen kunnen, maar morgen staat ook al redelijk vol gepland, en dan is mannetje ook werken, dus maakt weinig verschil!:(
    Ze zitten er nu al in!! Hebben vroeg gegeten, heb niet gekookt! Diepvries patat:) moet kunnen voor n keer:)

    Kunnen ze zo nog ff spelen op de speelkamer en dan vroeg t bed in :cool:
     
  10. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    Ow, en die energie kan k helaas niet bijleveren, want daar had ik al n tekort aan;)
     
  11. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Spuiten ga ik echt nie doen hoor bij mezelf no way!!
     
  12. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Dannie ik heb helaas geen energie voor nesteldrang al hoe graag ik wat wil overnemen.... Hier nl ook ernstig energie tekort haha viel net al bijna om van moeheid en wat heb ik nou eigenlijk gedaan.... Niet veel haha!
     
  13. wendysunny

    wendysunny VIP lid

    24 jun 2009
    5.789
    0
    0
    delfino: 1e kidnje was hier bijna 4,5 kilo
    bij 2e dieet gevolgd
    en geprikt op suiker
    had het niet
    wel dieet gedaan
     
  14. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    Nu moet het toch niet gekker worden!!! Heb ik net uitgebreid de badkamervloer staan dweilen:$:$ Hellup
     
  15. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    Meid meid meid toch ga toch ff lekker relaxen!! Vloer loopt nie weg hoor ;)
     
  16. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    :cool: Delfino je hebt gelijk!! hihihi. Ik heb mezelf net beloofd dat ik vanavond alleen nog van de bank af ga komen om naar toilet te gaan of naar bed. :)
     
  17. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    Op ned1 is een programma, "een huis vol" 2 gezinnen die allebei 12 kids hebben die nog thuis wonen!!! aaaaarrrcccchhhhh wordt al hieperdepieper en moe tegelijk als ik er naar kijk!
     
  18. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    dannie! doe toch niet zoveel joh!!! denk aan jezelf!

    en ned 1, is dat nu nog? kga even kijken hihi
     
  19. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    onee, journaal is natuurlijk...
     
  20. Dannie81

    Dannie81 Fanatiek lid

    27 sep 2007
    1.554
    0
    0
    Hihi nee is elke avond van half 8 tot 8!! Best leuk te zien hoe ze dat klaarspelen. Zou echt niet willen ruilen! Ze wonen ook vrij klein!! Een gezinnin rijtjeshuis en ander volgens mij n flat!:$
     

Deel Deze Pagina