trotsemamavan2 gefeliciteerd meid luk dat de pendel goed was @tandarts bah hou ik ook niet van :S Hier jah druk met school. het einde van de wachtbank nadert hier ben benieuwd heb niks opmerkelijks alleen snap heel mijn temp kaart niet eigenlijk 311541 Ovulation charts on FertilityFriend.com wanneer denken jullie dat mijn ei is geweest?
ik heb geen ervaring maar.....daar de eerste dip het laagst was zou ik zeggen dat toen je ei was...andere dips weet ik niet....krijg nu trek in chips met dip sauce sorry...hihihi
Jazz ik heb geen flauw idee, wil me er ook niet teveel mee bezig houden zo vliegt de tijd voorbij, als ik werkelijk op die dag mijn ei heb gehad dan is mijn nod over 2dagen ik wacht 6 dagen met testen (als ik nog niet on ben dan
Delfino ik twijfelde dus tussen 30ste en de 1ste, kan me wel herinneren dat ik die zondag ochtend 30ste wel pijn had bij t vrijen(bm gezakt?)
mijn verlangen word steeds groter dat het lijkt of het een obsessie gaat worden ik kan me hoofd er niet meer vanaf houden. ik ga er mee naar bed en word er mee wakker. pff... wat zou ik een gat in de lucht springen als ik eindelijk mijn eerste 2 de roze streepje te zien krijg.( ik denk dat ik dan wel een traantje wegpink hoor ) het zou dan zo als een zegen voelen!!
aaaahw kan het me helemaal voorstellen, ik heb dat ook gehad alles draait daarom je vergeet te genieten van de andere dingen in het leven. Verplichte afleiding helpt bij mij wel (studie) Ik hoop dat je echt snel zwanger raakt, over 4 dagen echo gaan ze dan kijken of er een eitje(s) aan het groeien is/zijn? en hoe vaak moet je dan terug?
ja dan gaan ze kijken of er rijpende eitjes zijn en wanneer ik kan klussen. en verder weet ik ook eigenlijk niet. ze zijn niet echt van het van te voren uitleggen mischien doen ze dat express niet omdat ik me anders zorgen ga maken.
Ik heb inmiddels 6 pendels voor november het blijft alleen een raadsel wanneer mijn ei werkelijk is gesprongen. 4 voor okt gooien e er gwn bij
ow mijn hemeltje mijn ogen zijn echt even niet goed. zie gewoon beetje troebel. en niet alleen als ik naar de pc kijk maar ook als ik gewoon in huis rondkijk. is dat wel normaal??
NOD-lijstje Oktober Ennasil ?? November: 14 November Baby Boom (ronde 15, 2 jongens) 15 november Miran336 (ronde 5, 2 jongens) Vlindertjes: Jannie1980 - feb 4w3d - mrt 4w3d Surf - 20 juni 4w3d - 3 sept 9w3d Delfino - 25 Juni 4w3d Baby Boom - 11 Juli 5wk Damyar - feb 5w3d - 13 juli 9w3d - 3 sept 5w5d en nog een heel klein sterretje die zo gewenst was Zwanger: Jannie1980 - 21 jan - 2012 - bv - thuis Vash - 12 jan 2012 - ? - ? Dannie81 - 8 feb 2012 - bv - zh Nattasja77 - 15 feb 2012 - bv - zh Saskia 81 -? trotsemamavan2 - 4 april 2012 - bv - thuis Smile - 10 april 2012 - fv - thuis Delfino - 25 april 2012 - bv - zh Moedervan3 - 29 april 2012 - bv - thuis trotsemams - 5 mei 2012 -bv -zh Jazz - Surf - 26 juni - bv - ziekenhuis Damyar - even het lijstje erbij gehaald, volgens mij is dit de laatst. Wie niet goed staat even aanpassen aub?
Meiden, ik leef nog! Bedankt voor jullie steun. Stress om niks. Kies blijkt toch nog steeds gezond. Het ligt aan de grote vulling...kies is nu een beetje korter gemaakt in de hoop dat ie minder op de onderste kies gaat drukken. Daarnaast denkt de tandarts dat ik s nachts mijn kaken soms flink aan span waardoor ik last van de drukpijn krijg. Maar even een voorstel: zullen we op de nod lijst ook zetten wat het geslacht is en wat we al hebben??? Wel gemakkelijk zo'n overzicht.