Vraagje aan ervaringsdeskundigen: als onze tweede wordt geboren is de oudste 20 maanden. Wat is handig: op beide kamertjes een commode? Of gelijk voor een " grote mensen kamer" gaan? De tweede gaat eerst een tijdje in de wieg, dus bedje kan tijdelijk mee naar het nieuwe kamertje van onze oudste. Alvast bedankt voor jullie reacties.
ik zou het niet doen! Ik verschoonde op die leeftijd nooit meer boven, maar alleen nog beneden. En aankleden na het bad deed ik ook meestal gewoon op het krukje in de badkamer. Eventueel op jullie bed zou ok nog kunnen als je kindje niet te wild is, de mijne nam dan meteen de benen en was dan niet meer aan te kleden.
Wij hebben er een klapcommode bij van de ikea. Ideaal! Kan ook heel handig in de badkamer staan met t badderen, mee op vakantie etc. Die kan ik je aanraden Al is de derde er nog niet, bij de jongste heb ik er zoiezo al super veel plezier van! We zetten hem eerst in het rooming in gedeelte, ze delen een kamer dus dat hoeft dan niet (maar als ik jou was zou ik hem voor de jongste gebruiken ivm draagkracht) maar als we weggaan is het supermakkelijk en hij is echt fijn in de badkamer. Deze is het: SPOLING Commode - beige/wit - IKEA
Bij ons zit er 25 maanden tussen en al vrij snel had ik de commode niet meer nodig voor de oudste. Maar ik zou er niet nog een commode bij kopen hoor...het is maar voor zo´n korte periode dat je m voor de oudste gebruikt. Je zult op een bepaald moment toch eerder even op bed gaan verschonen enzo.
Ik zou er ook geen bijkopen. Of misschien een hele goedkope van de ikea ofzo. Heb nu een aankleedkussen beneden die ik zo kan pakken en op tafel kan leggen, vind ik veel handiger. De oudste slaap in een peuterbedje dus als het echt nodig is verschoon ik haar even daar.
Precies onze situatie, ook qua leeftijd. Ik.twijfelde er ook over. Baby krijgt hier ook eerst een wiegje, Julia krijgt een "grote" kamer waar eerst t ledikantje kan blijven staan. Als de baby te klein wordt voor de wieg hoop ik dat Julia in een groot bed kan. Ik ga ook geen extra commode kopen. We lopen dan al tegen de zomer aan, en dus een ideale drijfveer om Julia zindelijk te krijgen Als ze onder de douche weg komt kan ze hopelijk op die leeftijd al los staan en kan ik haar zo afdrogen
Je kunt ze toch niet tegelijk aankleden, dus je oudste aankleden bij de jongste is helemaal niet erg vond ik...
Zoontje heeft al een jaar geen commode meer Aankleedkussen en luierdoekjes liggen onder zijn 1 persoons bed en verschoon hem op bed Super makkelijk, zoon klimt zelf op bed Beter als hem op de commode tillen Hier werkt het prima was een weekje wennen maar wil nu niks anders meer Hij heeft nu gewoon een " grote jongenskamer"
Hier 20 maanden leeftijdsverschil. Ze delen een kamer maar baby slaapt de eerste maanden tot een jaar bij ons. Dochter slaapt al in peuterbedje ivm tillen tijdens zwangerschap wat me te zwaar werd. Ik verkleed haar nog wel op de commode maar kan net zo goed op bed ofzo. Maar ik zou zelf dus geen 2e commode doen omdat je de oudste net zo goed 's ochtends op de babykamer kan doen ofzo. Nouja, ik verschoon de baby 's nachts op bed, overdag beide kids op de eettafel en dus alleen 's ochtends mn zoon op de commode en 's ochtends en 's avonds mn dochter op de commode. Er zijn trouwens genoeg ladekasten enzo die de juiste hoogte hebben om te verschonen voor je oudste!
ik heb een commode op de kinderkamer van de beide jongens staan. de jongste is nou 18 maand maar die ligt er zeer weinig op. kleed ze meestal aan op de bank (die staat er ook) soms als hij gaat schoppen leg ik hem op de commode maar dat is ook meer om mijn zwangere buik nu te beschermen. ik heb nu wel een 2e commode gekocht via marktplaats en die staat bij ons op de kamer. wij slapen zelf op zolder en de kleine komt eerst bij ons op de kamer te liggen. ik heb hem echter wel helemaal geverfd in de kleuren van onze kamer zodat wanneer de kleine babe zijn eigen kamer krijgt de commode mooi bij ons kan blijven staan als opbergkast. moet er dan ook bij vermelden dat de kinderkamer van de nu jongste dan naar de babe gaat omdat hij en de oudste een hele nieuwe kamer krijgen
Ik ben haast de enige, maar ik zou het wel doen. Finn is nu 3 jaar en 3 maanden en pas sinds een maand of twee is zijn commode weg. Hij klom er zelf op en ik vond het toen echt nog makkelijker om het zo te verschonen en aan te kleden dan dat ik ging lopen sukkelen op de bank. Nu hij zindelijk is gaat het zo wel goed, bij het aankleden ga ik op een zijn stoeltje, en kleed ik hem aan. Maar met verschonen was het echt funest voor mijn rug. Omdat kindjes ook 's nachts wel een een schone luier of schone kleren nodig hebben, en ik de andere niet onnodig zou willen wakker maken, als daar de commode staat, zou ik er dus wel twee doen. Desnoods gewoon een ladekastje met een verschoningskussen er op.
Bij mij zit er 15 maanden tussen en ik doe wel een complete nieuwe babykamer voor de baby. Vooral ook om de een niet wakker te maken als ik wil verschonen.
hier ook 20 maanden leeftijdsverschil. wij laten onze dochter gewoon in haar kamer en hebben een 2e babykamer aangeschaft. om de prijs te drukken is deze via mp. ik maak nog elke dag gebruik van de commode. ergens anders verschonen vind ik niet handig, krijg direct een zere rug. als we een grote hal boven hadden gehad dan had ik de commode daar neergezet en dus geen 2e aangeschaft.