Helaas is het weer zover; mijn schoenen zijn versleten dus ik moet weer nieuwe. Ik heb lastige voeten; krijg snel blaren met name op mijn hielen en bij grote en kleine teen. Het liefste loop ik op sneakers maar mijn werk vereist een wat nettere schoen. Ik heb thuis al verschillende paren staan waarvan ik in de winkel dacht dat ze comfortabel waren, maar waar ik toch weer eindig met bloedende voeten (ondanks van die blarenpleisters) en na enkele pogingen het inlopen staak. Soms heb ik toch een comfortabel paar te pakken maar dan zijn ze helaas (te) snel versleten. Op zoek dus naar nieuwe schoenen/enkellaarsjes die echt comfortabel/soepel zijn maar die er wel netjes en elegant uitzien. Geen te hoge hak want dat is meestal geen succes... Wie heeft tips?
Gabor is echt het fijnste merk voor mij, maar ieder zijn/haar voeten zijn weer anders. Ik kan op andere merken nooit op hakken lopen maar bij Gabor gaat me dat prima af!
Je schoen zijn waarschijnlijk te smal voor je voet als je snel blaren enzo krijgt. Ik kan je verder niet met merken helpen. Schoonzusje loopt dus voornamelijk op sneakers. Die heeft altijd blaren op der teen omdat de schoen dus eigenlijk te smal is volgens haar pedicure.
The drifter leather maakt barefoot schoenen op maat. Deze zijn heel flexibel en ook breed genoeg, ik kan me voorstellen dat dat misschien fijn voor je is als je blaren krijgt. Zijn geen schoenen met van die tenen eraan ofzo, ze hebben echt mooie nette schoenen. http://www.thedrifterleather.com