Foto: vrouw geeft pup borstvoeding: Foto: vrouw geeft pup borstvoeding | WTF.nl - Blijf je verbazen via WTF.nl Tsjah waarom ook niet? Zijn genoeg verhalen van. Dieren die andere dieren ' adopteren' vraag me wel af wat als het beest dadelijk tandjes krijgt Zouden er geen andere opties zijn? Dwangvoeding sondevoeding of uit een bakje laten likken?
Ik kan me niet voorstellen dat ze dit blijft doen. Dit was een -in haar ogen- noodsituatie. Hij lag op sterven. Ik ga er vanuit dat ze nu de andere opties uitprobeert. Idd bizar. Anderzijds een puppie onder je ogen zien sterven lijkt me ook ontzettend moeilijk. Zeker als de moeder van de pup ook al je geliefde hond was... (staat nergens, maar kan ik me wel voorstellen)
Ik heb het filmpje van CNN net even zonder geluid zitten kijken. (Man kijk OS, zucht.) Maar ik zie ook beelden van de pup die uit de fles drinkt. Ik denk dat dit dus inderdaad een eenmalige reddingsactie was en dat de pup nu verder met de fles gevoed wordt. Ik vraag ma af of ze daarvoor kolft of dat ze andere melk gebruikt nu. Ik zou niet graag een hond uit mijn borst laten drinken. Zelfs niet zo'n schattige kleine pup. Mijn borsten zijn gereserveerd voor mijn eigen kinderen. Maar ik zou best mijn eigen melk in een flesje of bakje aan zo'n hondje geven hoor. Het zal voor zo'n pup niet de beste melk zijn, maar als de moeder er niet meer is moet je toch wat. En dan is mensenmelk voor een pup niet anders dan koeienmelk voor een mensenbaby.
Als het net zijn hardnekkige fles weigeraar is als mijn zoontje hahah nee neen idd ook benieuwd Hij had dan nog wel kracht genoeg om uit de borst te drinken btw
Tja miss had ik het ook wel gedaan. Maar dan anders. Toen ik bv had in mijn boebs had ik genoeg om er wat uit te laten lopen en dan had ik het met een spuitje of iets gegeven. Wel lief van die vrouw. Ze vond het zelf ook( vreemd om te doen als je goed luistert),
Tis ook wat anders dan een grote hond he... Maar ik had er wellicht voor gekozen om met een spuitje wat te geven. Wel heel bijzonder dat het hondje het heeft gered, toch op melk die niet lichaamseigen is. Leuk!
Ik vind het wel lief. Misschien was het in het weekend en wist ze nergens te gaan voor voeding ofzo. Denk dat ik zelf gewoon naar de dierenarts was gegaan maar wie weet als t niet anders kan had ik ook wel de borst gegeven...