Ervaringen Luvion camera

Discussie in 'De lounge' gestart door Bloempjelief, 2 feb 2025.

  1. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.603
    8.724
    113
    Vrouw
    Wij hebben een Luvion Grand elite 3 connect camera/babyfoon. Vrienden van ons hebben deze ook en dit leek ons ideaal. Maar wij zij echt nooit problemen hebben, hebben wij die des te meer. De ouderunit staat echt 70% van de tijd te piepen, en via de app kan ik er 9 van de 10 keer niet in; camera offline. Het lampje op de camera springt ook om de haverklap op rood, ook steeds na resetten.
    We hebben de internet provider al gebeld, die heeft het eea aangepast, maar t lijkt nu wel nog erger te zijn. Ik baal er van, dat apparaat was niet goedkoop en ik kan er absoluut niet op bouwen.
    Ik wil morgen Luvion benaderen, maar ben benieuwd of het enkel bij ons is of dat meerdere er zoveel problemen mee hebben?
     
  2. bababoe

    bababoe Fanatiek lid

    11 mrt 2011
    1.806
    785
    113
    Wij hebben nooit problemen gehad met onze Luvion camera. Werkte altijd als een zonnetje.
     
  3. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.343
    8.344
    113
    Amsterdam
    Hier ook nooit problemen. Behalve 9 jaar geleden met de accu maar die hebben we toen nieuwe gekregen.
     
  4. XdropjeX

    XdropjeX Fanatiek lid

    16 nov 2011
    1.157
    1.039
    113
    Hier ook niet.
    Al jaren in huis.
     
  5. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.817
    4.057
    113
    Wij hebben met de eerste week problemen gehad doordat hij vaak ineens de verbinding kwijt was. Zonder dat één van de units werd verplaatst, was de verbinding dan telkens weg. De camera is ook al snel stuk gegaan toen (heel de tijd op nachtvisie dacht ik). Deze of is toen omgewisseld en de 2e deed het beter gelukkig.
     
  6. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.603
    8.724
    113
    Vrouw
    Hij hangt aan de muur boven haar bed, dat koet toch gewoon kunnen? We hebben hem vanavond in de vensterbank gezet en nog geen gepiep gehoord. Heb alleen geen goed zicht nu. Maar misschien is dit toeval door al het gerommel en stekkers erin en eruit? Lees tot nu toe dus goede ervaringen.
     
  7. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.701
    3.153
    113
    Vrouw
    Brabant
    Hier precies hetzelfde probleem met dat ding! De grand elite 3.
    Nooit signaal, constant piepen en dat terwijl de camera en ouder unit zo'n beetje naast elkaar stonden.
    Iets te ver buiten bereik en meteen weer bereik weg.
    Wat een rot ding :roflmao:
    Wij hebben hem uiteindelijk weggelegd en een luvion easy gebruikt. Fijn ding, werkt eigenlijk altijd en gaat nooit snel leeg.:o:
     
  8. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Wij hadden hem toen bij de jongste gekocht. Maar na 2 weken of iets weer terug gestuurd. Hier werkte die ook niet, en wilde het risico niet te nemen voor dat geld. Wij vonden het beeld toen ook helemaal niet super scherp. Maar goed, dat is nu bijna 4 jaar geleden. Dat kan inmiddels wel al veranderd zijn.
     
  9. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.603
    8.724
    113
    Vrouw
    Denk toch weer eerst de internet provider bellen, want op de telefoons knalt de wifi er nu steeds af.
     
  10. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.278
    2.978
    113
  11. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.603
    8.724
    113
    Vrouw
    Helaas nog steeds problemen hier. We zijn overgegaan naar een andere internet provider, nu bij KPN, maar de verbinding knalt er nog steeds om de haverklap uit.
    Heb inmiddels al 2 nieuwe camera’s ontvangen en beide krijg ik niet verbonden met de app. Waar kan dit probleem toch in zitten? Mn ouderunit krijgt nu ook geen verbinding meer, dus nu heb ik niks meer. Heel irritant zeg! Lees zoveel verschillende reviews op internet, dat ik me ook afvraag of ik t ooit nog aan de praat krijg…
     
  12. Bloempjelief

    Bloempjelief VIP lid

    28 mrt 2020
    9.603
    8.724
    113
    Vrouw
    Halve dag weer mee bezig geweest, en heb eindelijk weer verbinding met de app.
    Maar helaas, niet voor lang. Ik ga net de kleine op bed leggen en jahoor; lampje weer rood en camera dus offline in de app. Iemand enig idee hoe dit steeds kan? We hebben geen nieuwbouw huis ofzo met dikke/betonnen muren en vloeren, dus daar kan het echt niet aan liggen. Ik wil er gewoon op kunnen bouwen! Stekker eruit gehaald en daarna was er weer verbinding.
     

Deel Deze Pagina