Geweldig mooi pakketje binnengekregen.. Enkel de zwangerschapsbroek gaan we iemand voor zoeken.. Mn nichtje en ik zijn beide 40plus..
wat fijn dat jullie er blij mee zijn ! Heel veel plezier ervan voor mama to be en babyboy xxx Jammer vd broek, maargoed komt vast wel goed terecht
Had ik jou geen pakket gestuurd in die maat dan??? Ik heb nog wel een pakket maat 62 mocht je interesse hebben
Nogmaals een oproep : ik heb nog over : -1x babypakket met reiswieg van topmark ( behoort eigenlijk in een duowagen, maar ook als bedje voor in woonkamer, voor in je bed en op visite te gebruiken, nieuw) - 2x een pakket met de maat 62 - 1x pakket maat 74, 74/80 - 1x pakket maat 68 Wie o wie heeft t niet erg breed en wil een pakket overnemen voor 10 euro inc verzendkosten?
Goedemorgen Snoopy! Wat zit er in het pakket maatje 68? Mocht je wat foto's hebben, dan graag! Misschien kan ik wat van je overnemen!
Even een upje! Meiden, ik heb nog een babypakket met wiegenbakje over ( wiegenbak nieuw) 2x pakket maat 62 en 1x pakket maat 68. Wie o wie heeft t niet al te breed en heeft interesse in 1 vd maten aarzel dan niet om mij een pb te sturen Voor 10 euro inc verzendkosten doe ik ze weg. Allemaal ech zeer zeker de moeite waard en velen er tussen nog nieuw of zo goed als nieuw Hoor graag van de meiden die interesse hebben, mag allemaal lekker anoniem via een pb xxx
upje! Niemand? Wie kan ik voor een kleine prijs blij maken met spullen die bijna allemaal nieuw zijn en totaal niet verdragen of versleten kleding. Pb bij interesse, ik heb nog babypakket, maat 62 pakketten en maat 68.
update: Babypakket is weg! Iemand nog interesse? Ik heb nog 2x pakket maat 62 en 1x een pakket maat 68. Zeker de moeite waard! Wie o wie heeft t niet erg breed en wilt een pakket voor 10 euro inc overnemen, pb maar