Hallo We zoeken een goed huisje voor Max. Een rood/witte poes van 5 jaar. Tot vorige week dachten we dat ze een kater was,vandaar de naam max. Ze moet weg, omdat ze heel bang is voor de andere katten en hond in huis, waardoor ze alleen maar boven zit. Ze is een klein beetje schigtig maar als je haar vertrouwen hebt is ze heel lief. Ze is zindelijk en doet alles op de bak of buiten. verder is ze gewend aan goedkoop voer, dus zit niet aan een duur dieet vast. Ze is gratis op te halen in Nieuwkoop ( zuid-holland) Hier een foto van haar
Wat een lieverdje, ik zou haar zo voor erbij willen hebben,hebben al 1 kat,maar tis voor ons geen doen een 2e kat
lief is ze zekers! maar helaas ook ik heb mijn limiet met 9 katten succes met zoeken naar een lief baasje voor max
Maria.... daar kan er toch best 1tje bij? haha nee is voor Max ook niet zo'n goed idee denk om haar tussen 9 katten te zetten
Wij hebben dus maar 1 kat,maar ik ben zo bang dat ik hem stress bezorg met nog een kat erbij, we hebben nml.een poosje een hondje gehad maar de kat bleef daarvoor ook boven zitten,en uiteindelijk het hondje weg moeten doen Of dat met katten ook zo is weet ik niet. Max ziet er wel heel mooi uit zeg,een rooie zou ik graag willen hebben,maar het belang van mijn kat gaat wel voor.
ja idd. is gewoon jammer. iedereen wil een kleine kitten,dus een ouder beestje heeft vaak gewoon pech
Ze is bang voor andere katten, dus dan valt hier ook af. Heb er 2, waarvan 1tje al een beetje hetzelfde is kwa gedrag. Kan ook eeuwig boven blijven na schrik of iets dergelijks.
waarom zet je max niet op marktplaats.. ik heb dat namelijk ook gedaan met onze kat en er is heus wel animo voor een oudere kat, juist omdat ze opgevoed zijn en al hun eigen gangetje gaan! binnen 2 dagen kon ik al kiezen voor een geschikte baas!
Goed idee,alleen dan moet TS wel geld vragen want anders krijg je mafkezen die weet ik veel wat willen doen met een gratis kat. Zou zelf geld vragen al is het maar 15 euro ofzo. In het asiel kost een volwassen kat 100 euro dus 15 euro is niets!
Wat een schatje. ik zou ze zo willen maar we hebben al twee keffertjes en drie katten Een tip: ik zou ze zelf wegbrengen naar de nieuwe eigenaar, zo zie je het huis waar ze terecht komt denk dat dat beter is.. Succes!
Hey. Was mijn topic helemaal kwijt, maar hij staat dus hier. Max staat al op marktplaats, en hebben helaas nog geen nieuw baasje voor haar.
ik zou er wel geld voor vragen hoor! al is het maar een klein bedrag! misschien kan je max ook op speurders zetten! mijn adv werd daar 4x zoveel bekeken
Ow wat een lieverdje! Maar helaas heb ik al een hond en 2 katten, zou haar dit dus niet aan willen doen. Heel veel succes met een nieuw baasje vinden voor haar!
Hoi Hoi, Ik vroeg me af of je je kat nog hebt, mijn zusje is namelijk opzoek naar een nieuwe kat en heb haar beloofd hier even op het forum te kijken. Groetjes Vera
Hey Veertje, wat jammer dat ik je bericht nu pas lees. Heb namelijk sinds gistermiddag een nieuw adresje voor Max gevonden.