dames, vandaag heb ik hevig gepoetst met vrijwel onverdunde chloor en zonder handschoenen.mijn handen branden er een beetje van zelfs.terwijl ik heerlijk aan het nagenieten was van her resultaat bedacht ik me ineens;mag dit wel?kan dit wel?het zou toch niet zo zijn dat het Door mijn huid mijn lichaam in is gegaagegaan en zo bij de baby terecht komt?ik ben nu 18maandem zwanger.wie weet raad en of heeft dit ook meegemaakt?hoor het heeeeel graag van jullie...groet karin
Zal wel meevallen hoor. Niet zo druk om maken. Via de huid wordt vrijwel niks opgenomen. Persoonlijk zou ik chloor niet als schoonmaakmiddel gebruiken, ook voor het milieu, maar dat is iets heel anders. Fijne zwangerschap!
Zelf heb ik ook met Chloor schoongemaakt thuis, volgens mij kan dat niet heel veel kwaad. Onze kleine is tot nu toe helemaal gezond en zit op +- 26 weken zwangerschap. Net zoals hierboven wordt vermeld, via de huid wordt inderdaad niet zoveel opgenomen. Ik wens je een fijne zwangerschap toe.
Een keer zal niet zoveel kwaad kunnen doen, maar het advies is om helemaal niet met bleek te werken tijdens de zwangerschap. Staat oa in de folder van de verloskundige en Zembla heeft twee interessante uitzendingen over chemische stoffen tijdens de zwangerschap (is via google te vinden). Oh en via de huid word zeker wel alles opgenomen! Word zeker onderschat door mensen..
Zou mij er niet druk om maken 81kaatje, maar zeker niet nog eens doen. Je huid ademt ook en via de huid komen stoffen in je bloedbaan. Een keer zal echt niet blijvende schade veroorzaken..