Hoi, Ik ben nu 6+4 dagen zwanger. En ik denk dat ik het carpaletunnelsyndroom heb. Verder ben ik schildklierpatiënt en is dat ook een symptoom. Nooit eerder last van gehad, buiten nu. Bij het fietsen gaan m'n duim, wijsvinger, middelvinger en een deeltje van m'n ringvinger enorm tintelen. Het doet zelfs pijn. Na het fietsen gaat dit over. Iemand die weet wat ik daaraan kan doen?
Carpaal tunnel syndroom hoeft niks met je zwangerschap te maken te hebben. Ik heb het nu omdat ik heel veel vocht vast hou, vroeger had ik het omdat mn zenuwen knel zaten, daar ben ik aan geopereerd. Gewoon even langs de huisarts gaan, die kan je er meer over vertellen.
Hieronder worden een aantal oorzaken genoemd die een rol kunnen spelen bij het krijgen van een carpaal tunnel syndroom: *hormonale veranderingen zoals voorkomen bij zwangerschap ---------------------- Voor zwangerschap nooit last, nu wel...verloskundige zei dat intapen soms kan helpen. Heb ik niet laten doen omdat ik slechte ervaringen met intapen heb en het nog draaglijk is, alhoewel het 's nachts toch wel vervelend gaat worden nu. Jij moet nog ff dus zou zeker een rondje huisarts/fysio doen!
Ik heb het tijdens de eerste zwangerschap ook heel erg gehad, kon soms 's ochtends mijn handen een tijdje nauwelijks gebruiken. Tijdens deze zwangerschap heb ik tot nu toe nog geen last en ik hoop dat dit zo blijft. Bij mij was er de vorige keer niets aan te doen maar gelukkig was het na de bevalling ook eigenlijk meteen weer over.
Ik had het deze middag ook toen ik even een dutje aan het doen was. En jah, tijdens het fietsen had ik het heel erg. Pas na enkele minuten trekt het weg.