Net bij de vk geweest, na het meten van m'n baarmoeder wilde ze een groei echo doen. De meetings was 32 cm dat past bij 32 weken zwangerschap. Meer hier ervaring mee?? Donderdag avond heb ik de groei echo
Ik heb er geen ervaring mee, maar dan heb je in ieder geval geen groeiachterstand wat in mijn oren positief klinkt
Hee Liesje, Mijn baarmoeder loopt ook voor en heb fors vruchtwater. Vanmiddag controle echo en donderdag suiktertest. Best spannend allemaal. Ik denk de hele tijd als het maar niks te maken heeft met een afwijking bij de kleine. Jij ook teveel vruchtwater dan?
Suikertest al gehad en dat was goed. Geen idee of ik teveel vruchtwater heb daar zeiden ze niks over. 3 weken.terug is ze nog helemaal gecheckt had een echo voor verloskundigen in opleiding. Toen was alles goed ook niet te groot dus ben benieuwd. Maak me waarschijnlijk zorgen om niks. .
Oh dat klinkt positief. Misschien is je baarmoeder gewoon groter of groeit sneller. Ik denk altijd maar geen enkele zwangerschap of baarmoeder is hetzelfde.
Ik heb afgelopen maandag hetzelfde te horen gekregen. Heb geen idee bij welke termijn de grootte van m'n bm hoort, maar hij zit al wel 2 vingers hoger dan de statistieken zeggen dat 'normaal' is bij mijn termijn. Ik heb em volgende week woensdag. Maar de vk zei dat ik me geen zorgen moest maken. Hoewel ik dat dan dus toch doe heb persoonlijk geen zin om die Suikertest te moeten doen... Maar heb ook gehoord of gelezen ergens, dat wanneer het kindje heel druk is je bm sneller groeit. Ons kindje is heeeel druk en ben zelf niet groot, dus probeer me daar maar aan vast te houden. Maar spannend is het zeker! En ik vind m'n buikje eigenlijk helemaal niet zo groot, das dan het gekke
Spannend. Nee mijn buik is wel flink maar niet enorm. En ik had al met 8 weken een buik dus t is niet ineens een toeter geworden. Ben benieuwd morgen de vk zei ook dat ik me geen zorgen moet maken maar dat doe ik toch wel, die hormonen maken t ook niet beter net even een huil bui haha hopelijk niks aan de hand morgen.
Ja net terug, alles was helemaal goed. Ze is gewoon gemiddeld dus niks aan de hand qat een opluchting! Wanneer heb jij een echo?
Ja! En ze liep een paar daagjes voor. Maar ben nu 25.4 weken zwanger, en ze kwamen uit op ongeveer 26 weken. Dus alles netjes binnen de curve. Wel wil de vk graag nog een echo op 28 weken, omdat m'n baarmoeder zo hoog ligt. Maar ik maak me niet zoveel zorgen eigenlijk. Oh, en ze woog ongeveer 877 gram. Ook heel gemiddeld geloof ik