ik heb weer een foto gemaakt! ik schrok me eigen hartstikke rot! Heb zelfs me vriend gevraagd of de foto niet vertekende en of ik echt zo rond was! niet te geloven dames! Ik ben nog helemaal niks {of nauwelijks} bijgekomen! Moet er wel bijzeggen dat deze foto 'savonds is gemaakt... kan deze buik wel van 7 wkn zijn? wat denken jullie?
Dat verschilt per vrouw. De één heeft eerder een buikje dan de ander. Maar het is iig wel al een mooi buikje zo op de foto !! Groetjes!
ik vind het moi maar eigenlijk niet grappig! denk datik het niet kan erbergen tot 12 wkn! denk dat iki dat niet ga halen!
Whahahah....Anniek... Ziet er goed uit he! Tja..we zijn bijna even ver en mijn buik(je) is ook niet goed te verbergen. Maar mij boeit het niet hoor, iedereen mag hem zien. Wilde je het dan verbergen meis?? Je moet juist trots zijn op je buik(je).
hihi nee verbergen wil ik niet echt maar ik dacht dat ik pas iets zou hebben met 12 wkn... hahha maar zolang kan ik niemand mee voor de gek houden! iederen kijkt nu al naar me buik!!! hihi heb jij ook foto's zonnestraal?
Leuk is dat hè? Meestal kijken mensen dan naar je buik maar durven ze nog nix te vragen, hihi . Dan denk je echt; "i know something you don't!". Groetjes!!
nou k had ook met 7 weken zo'n buik je mag er wel trots op zijn want je ziet vrouwen die ook zolang zwanger zijn en het lijken net 2 grote zwembanden die ze hebben je hebt een mooi buikje hoor geniet van je zwangerschap groetjes marline
Hoi Anniek, Nee, verbergen kun je het niet meer ! Al helemaal niet met die dunne zomerkleding. Jouw buik is wel wat flinker dan de mijne met 7 weken, maar het ziet er mooi uit ! Wees er maar trots op ! Groetjes, Nikki F
Wauw, 7 weken?! Zo zag de mijne eruit met 25 weken, minimaal! Toch duidelijk een zwanger buikje, wel leuk hoor!
Nou, mijn buikje is nu ook zoiets, ongeveer, misschien iets minder, en ben al beetje verder. Maar begint nu echt wat te lijken met die ronde vorm. En niet een vage vetrol waar het eerst op leek. Ach, geen buik meer inhouden deze zomer als ik in bikini loop. Is ook wel een lekker.. haha
Prachtige buik heb je hoor!!! Ben stiekum wel een beetje jaloers Ik ben nu 9 weken en ikzelf en mijn man beginnen het duidelijk te zien sinds een week maar door de onbedwinbare trek die ik sinds 2 weken ook heb is niet alleen mijn 'buik' maar ook mijn 'rol' gegroeid Zie er dus gewoon 'dik' uit ipv zwanger Wees er dus maar trots op en geniet ervan! Wanneer heb je je echo? Misschien ben je wel langer zwanger of idd een tweeling????