hmm tja wat is goed, na de geboorte is hij ver afgevallen en het duurde lang voor hij weer op gewicht was. Hij weegt een kilo lichter nu dan zn grote broer woog met 4,5 maand. van het cb moest ik 2 weken afwachten en dan weer gaan wegen, dat heb ik dus gedaan, dus ik weet niet zo goed wat ik van nog een week afwachten beter zou worden
Oh dus na de eerste keer afvallen heb je nu alweer 2 weken gewacht en was je kindje weer afgevallen of niet goed bijgekomen? Sorry kan zijn dat ik het niet goed gelezen heb
Heb hier laatst de meiden gewoon even laten kolven klinkt gek maar ze wilden ook even helpen... bij mij dan he toen ik aan het kolven was he
Hier hetzelfde: ruim 5800 gram en 63 cm op 4,5 mnd. Ook advies om t beginnen met bijvoeding. Maar ze is altijd al fijntjes geweest (in de buik en bij geboorte) en lijntje buigt maar een klein beetje af. Ze heeft ook net een periode achter de rug waarbij ze snel afgeleid was, veel snackte en slordig dronk. Nu drinkt ze weer veel krachtiger en 'completere' voedingen. Ik wacht nog even lekker af. Geef wel wat grotere flesjes mee naar gastouder: 150 cc ipv 110.
Mijn zoontje komt ca. 150 gram per week aan en volgt keurig de middenlijn. Nu zijn we gisteren weer geweest voor het weeguurtje en toen was hij in 10 dgn tijd maar 35 gram aangekomen. Dat was even paniek bij mij. Gelukkig reageerde het cb vrij relaxed. Hij doet het goed, de vorige keer zat hij iets boven het lijntje en buigt nu weer af precies op de lijn. Voor hun nog geen reden voor paniek, maar vond het voor mezelf wel lastig. Het was vorige week mijn eerste werkweek en dat gaf natuurlijk ook weer meer stress (omdat ik hem live moet voeden thuis). Dus was al even bang dat ik hem 'tekort' zou doen of dat mijn productie in elkaar zou storten. Hij oogt tevreden en slaapt goed. Dus moet er maar vertrouwen in hebben dat hij voldoende binnenkrijgt en dit inderdaad bij de bekende 3/4 maanden dip hoort.
Kijk naar je kindje dan weet jezelf wel als je het goed doet! ...Overleg met de lactatie kundige... niet kijken van meeting naar meeting maar deel het is door de weken hou oud hij nu is dan zal je vast versteld staan ... 3/4 maand zie je vaak een groei dip Mijn eigen ervaring en ook ik heb heeeeel erg zitten twijfelen onze zoon is 7050 gram en 67 cm (afgelopen donderdag gewogen) En was 3520 gram bij de geboorte hij ging naar de +1 en zit nu tussen de -2 en -2,5 hij zakt ook steeds verder de curve uit ... binnenkort hebben we een afspraak bij de kinderarts maar ik verwacht dat daar niets uit komt.
Slik je al fenegriek pillen en drink je bv thee? Anders een LK langs laten komen om even mee te kijken? Ik herinner mij wel dat de groei van mijn dl ook afboog rond die leeftijd. Ook had ik toen ene productie dip. Zij is ook lang en dun. Het kwam, na veel aanleggen, pillen en thee, wee helemaal goed. Ze drinkt nog steeds en is nog steeds klein en tenger en eet als een bootwerker. Het had dus niets met de bv te maken.
Hier groeide dochterlief ook niet hard op de bv... Mondjesmat! Maar toen ik met de bv stopte groeide ze met fv in hetzelfde tempo door. Zoonlief daarentegen groeit de pan uit op de bv!