Hallo, Ik heb ik heb op 24 maart een abortus ondergaan na een onverwachtste zwangerschap. (Met pijn en moeite voor gekozen. Hier heb ik meteen een spiraal laten plaatsen. Deze heb ik 2 weken geleden verwijderd ivm de vele bijwerkingen (Het was verschrikkelijk) 2 dagen hierna ben ik naar de gynea gegaan ter controle. Deze gaf aan dat mijn baarmoeder niet leeg is. En ik nu naar het ziekenhuis moet voor controle?? Ook had ik nog een kleine cyste. Ik heb overigens na het verwijderen van spiraal moet ik veel naar het toilet en heb ik 1,5 bloed minimaal verlies gehad en nu nog af en toe bruine afscheiding. Wel lijkt het of ik steeds ongesteld moet worden maar zet het niet door? Kunnen dit de resten zijn in mijn baarmoeder? Sorry voor mijn vraag, maar er afgelopen maanden al zoveel mis gegaan. Dat ik me erg druk maak over morgen. Alvast bedankt voor de reacties.
Ik denk dat je je vraag beter aan de verloskundige kan vragen, een stukje naar beneden op de site. Succes in ieder geval
Wellicht niet alles goed verwijderd? Komt vaker voor. Dan zul je opnieuw gecureteerd moeten worden. Veel bloedverlies, buikpijn etc kun je hebben van een abortus ( zelf curettage gehad met 12 wk nadat kindje niet leefde). Zelf 800 Cc verloren op ok. Daarna ook nog dagen flink bloed verloren. Dit is in principe het zelfde als abortus. Spiraal had ik eerste 3 maanden veel last. Nu totaal niet meer. Je bent na verwijderen spiraal meteen weer vruchtbaar. Houdt hier aan rekening mee
Bedankt voor jullie reacties. Nee maar wel voor het verwijderen?? Heb een test gedaan en deze was negatief. Dus dit lijkt me zeer onwaarschijnlijk (hoe wel vorige keer mijn test de eerste keer ook negatief was) Ik maak mij meer zorgen over eventuele latere onvruchtbaarheid. Omdat ik wel heel graag kinderen zou willen hebben in de toekomst.
Zelf heb ik ook een curettage gehad met 12 weken maar niet zoveel last van buikpijn gehad. Wel flink bloedverlies (ongeveer 7 dagen) Ik ben door de pil heen zwanger geworden.Vandaag voor een spiraal gekozen. Van het spiraaltje daar in tegen kreeg ik heel veel ontstekingen en acne. Dit neem ik aan dat het hier van kwam omdat het meteen weg was naar het verwijderen van de spiraal. (Gelukkig) Maar mijn curettage is al 2 maanden geleden Zou ik dan niet veel meer pijn moeten hebben gehad? Heb jij een check up gehad om te kijken of jou baarmoeder leeg was? En was deze ook helemaal leeg toen? Super bedankt nog maals stelt me iets meer gerust!!
Bij een curettage krijg je pas controle na 6 wk. Tenminste bij mijn. Verloor 2 wk na curettage ook echt nog wel flinke bloed proppen dus opzich niet raar dat het nog niet volledig schoon is na 2 wk. Pas 3 mnd na curettage kreeg ik weer eerste menstruatie dus lijf was complete van slag. Spiraal krijg je trouwens indd Agne van. Zelf ook flink last van en schoonheid specialist zij indd Dat ze dat vaker ziet
Oké mijn baarmoeder scheen met 7,5 weken nog niet leeg te zijn volgens de gynea en had ik ook nog steeds mijn cyste. De acne was inderdaad normaler alleen kreeg ik echt ontstekingen over mijn hele lijf vooral op mijn borstkas van ongeveer 1 cm doorsnee. Dit deed verschrikkelijk veel pijn waardoor ik mijn spiraal eruit heb laten halen. Maar heel erg fijn om te horen dat het dus vaker voor komt en niet echt gevaarlijk is voor de toekomst!
Heb na de curettage nog 2 kinderen gehad . En omdat curettage ook is wat ze bij een abortus doen neem ik aan dat risico's het zelfde zijn. Je lichaam krijgt gewoon een flinke klap en zou het gewoon even aankijken. Het duurt wel even voor alles weer het oude is.